Rüyada GÜBRE Görmek

Rüyada Gübrenin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada GÜBRE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada GÜBRE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada gübre görmek, bereketli ve verimli olacak işlere girmeye, planlanandan ve hesaplanan da fazlasını elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin geçim sıkıntısının biteceğine, sahip olacağı rızkın ve paranın kendisinden sonraki nesillere aktarılacak ve onların da geçim derdi olmaksızın yaşamasını sağlayacak oranda fazla olacağı anlamına gelir. Rahat ve konforlu bir yaşama, zorluk ve zahmet çekmeden güzel bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyada Gübre Yemek
   Rüyada gübre yemek, hileye ve fesada karışmaya işaret eder. Rüya sahibinin ayıplanacağı, gözden düşeceği, adının lekeleneceği ve toplumdaki tüm saygınlığını yitireceği işler yapacağına tabir edilir. Kişinin kul hakkı yemekten çekinmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Koyun Gübresi Görmek
   Rüyada koyun gübresi görmek, hak yolundan ayrılmaya, sünneti terk etmeye, inancı boşlamaya delalet eder. Rüya sahibinin Allah katında mubah olmayan, kutsal kitaba muhalefet eden işler yapacağına ve günahkar olacağına yorulur.

Rüyada İnek Gübresi Görmek

   Rüyada inek gübresi görmek de koyun gübresi görmekle aynı şekilde açıklanır. Rüya sahibinin hakkı olmayan mallara ve kazanca göz dikeceğine, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada Gübreye Basmak
   Rüya sahibinin çevresinde kendisinin sırtından geçinmeyi isteyen çıkarcı ve menfaatçi kişilerin olduğuna tabir edilir. Bu kimseler, sürekli küçük hesaplarla rüya sahibinin malından ve parasından yemeye çalışıyorlar demektir.

Rüyada Gübreli Toprak Görmek
   Rüyada gübreli toprak görmek, garanti olan kazanca yorulur. Rüya sahibinin kesin olarak her ay eline geçecek bir gelirinin olacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Hayvan Pisliği Görmek
   Rüyada hayvan pisliği görmek, hayırlara yorulur ve darlığın son bulması anlamına gelir. Rüya sahibinin fazlaca rızık, mal ve kazanç elde edeceği şeklinde ifade edilir.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada görülen gübre, onu yiyen kimse için maldır. Etleri yenen kuşun gübresi haram maldır. Özellikle kuru olan gübrenin ateş yapmaya faydası olursa, rızıktır. İnsan gübresi çok zararlara ve akim kalmaya delalet eder. Üzerine insan gübresi bulaşmak, hastalık yahut korkudur. Bu rüya iyi iş sahibi kimse için hayır değildir. Sığır gübresi ancak ziraatçı kimse için hayırdır.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada gübre ve hayvan pisliğinin görülmesi iyiliğe ve mala yorumlanır. Bir başka yoruma göre rüyanızda bir gübrelikte bulunduğunuzu görmeniz; eğer fakir iseniz durumunuzun düzelerek refaha kavuşacağınıza, eğer zengin iseniz daha da yükseleceğinize, rüyanızda bir başkası tarafından arkanızdan gübreliğe itildiğinizi ve üzerinize pislik sürüldüğünü görmeniz; artık hayatta sizin için herhangi bir tehlike kalmadığına ve bütün saadet kapılarının size açıldığına yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Evcil hayvanların gübresi mala, tezek halindeki gübre rızka ve menfaate, Eti yenmeyen hayvanların gübresi haram mala, Gübre yemek mala, Sun'i gübre görmek davranışları ve sözleri samimi olmayan insana yahut devletten gelecek yardıma, İnsan gübresi sarf edilmiş mala, üzerine insan gübresi bulaşmak korku ve hastalığa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Necaset.)

MollaCami Tabiri :
   Rüyada görülen gübre, onu yiyen kimse için maldır. Etleri yenen kuşun gübresi haram maldır. Özellikle kuru olan gübre rızıktır. insan gübresi çok zararlara ve akim kalmaya işaret eder. Üzerine insan gübresi bulaşmak, hastalık yahut korkudur. Bu rüya iyi iş sahibi kimse için hayır değildir. Sığır gübresi ancak ziraatçı kimse için hayırdır.

Etiketler; rüyada inek gübresi görmek, rüyada gübre yığını görmek, rüyada gübre çuvalı görmek, rüyada gübre atmak, rüyada suni gübre görmek, rüyada hayvan gübre yığını görmek, rüyada hayvan gübresi doldurmak, rüyada tarlaya gübre atmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi