Rüyada HACİZ Görmek

Rüyada Hacizin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada HACİZ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HACİZ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada haciz görmek, tam tersi şekilde yorumlanır, mutluluk, hayır, iyilik ve kurtuluş anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında mucize denecek kadar güzel gelişmelerin olacağına, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, hayatının bir anda cennete döneceğine alamet eder. Rüyada haciz görmek, darlığın, yokluğun ve parasızlığın biteceğine, kişinin kiracılıktan kurtulup, kendi evinin sahibi olacağına ve maddi anlamda eskisinden daha fazla imkanları olacağına delalet eder.

Rüyada Haciz Geldiğini Görmek
   Bir kişi rüyasında kendisine haciz geldiğini görse o kişinin evinde temiz ve mutluluk verici olaylar yaşanır diye tabir edilir. Ev halkını sevinçten havalara uçuracak sürpriz olayların yaşanacağına ve müjdeli haberlerin alınacağına rivayet edilir.

Rüyada Eve Haciz Gelmesi

   Rüyada eve haciz gelmesi de aynı anlama gelir ve sevinç ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına ve ellerinin bolluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada İflas Etmek
   Rüyada iflas etmek, rüya sahibinin henüz toyluğundan kurtulamadığı anlamına gelir. Kişinin inancının yarım olduğuna, dinin gereklerini tam olarak yerine getirmediğine ve bununla birlikte rızkının da az olacağına delalet eder.

Rüyada Malını Kaybetmek
   Rüyada malını kaybettiğini gören kişi, insanlara çok değer veren, manevi duyguları önemseyen, para ya da mal biriktirmektense gerçek dostlar biriktirmek isteyen kimse olarak tabir edilir.

Rüyada İşten Çıkarılmak
   Bir kişi rüyasında kendisinin işten çıkarıldığını görürse o kişi halk arasındaki tabirle pısırık yani çekimser olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin cesaretinin ve kendine olan inancının tam olmadığına ve toplumun geleneklerini, göreneklerini de tam olarak bilmediğine rivayet edilir.

Rüyada Para Kaybetmek
   Rüyada para kaybettiğini gören kişi harcama yapacaktır diye tabir edilir.

Diyanet Rüya :
   Rüyanızda bir kısım mallarınızın haczedildiğini görmeniz; evinize birtakım yeni eşyaların gireceğine, rüyanızda eşyalarınızı haczedildiği halde evden çıkarılmadığını görmeniz; yeni satın aldığınız bazı eşyaların beğenilmeyerek geri verileceğine işaret şeklinde tabir olunur.

Molla Cami Tabiri :
   Bir kimse rüyasında malının ve eşyalarının haczedilmesini görmesi, o kimsenin eline yeni mal ve yeni eşya geçmesine işaret eder.

Etiketler; rüyada haciz memuru görmek, rüyada eve haciz memurlarının gelmesi, rüyada başkasına haciz geldiğini görmek, rüyada eve icra kağıdı gelmesi, rüyada komşunun evine haciz gelmesi, rüyada haciz kağıdı geldiğini görmek, rüyada icra memuru görmek, rüyada işyerine haciz gelmesi nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi