Rüyada HAFIZ Görmek

Rüyada Hafızın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada HAFIZ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAFIZ Görmek Rüya Tabirleri

   Rüyada hafız görmek, çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Yapılan işlerde başarılı olunmasına, uzak bir yerden mutlu bir haberin alınmasına, büyük bir hastalığa yakalanmış birinin hastalıktan kurtulmasına ve dört gözle bebek bekleyen birinin nur topu gibi bir bebeğe kavuşmasına delalet eder.
   Rüyada hafız hoca görmek rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında büyük hayal kırıklığı yaratan işlerinin bir anda düzelmesine, kapanmış kısmetinin açılıp hanesinin bolluk ve bereketinin artmasına ve yapmak istediği işlere girip başarı kazanmasına ve yeni işler için girişimde bulunmasına işaret edilir.

Rüyada Kendisinin Hafız Olduğunu Görmek

   Rüyada kendisin hafız olduğunu gören kişinin, işlediği günahlardan tövbe istiğfar etmesi halinde günahlarından arınacağına, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına ve Kuran-ı Kerim öğrenip daha iyi bir kul olacağına yorumlanır.

Rüyada Hafızın Sesini Duymak
   Rüyada hafızın sesini duymak, rüyayı gören kişinin, tüm dert, keder, sıkıntı ve stresinden arınacağına delalet eder.

Rüyada Hafızı Kuran Okurken Görmek
   Rüyada hafızı Kuran okurken gören kişinin, en kısa sürede hayırlı, aklı başında ve edep erkan bilen bir kısmetle dünya evine gireceğine ve Allah’ın izniyle bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olarak yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Camide Kuran Okuyan Hafız Görmek
   Rüyada camide Kuran okuyan hafız görmek, aile hayatında yaşanan sorunların biteceğine ve en kısa sürede feraha çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Hafızı Camiye Girerken Görmek
   Rüyada hafızı camiye girerken görmek, rüyayı gören kişi tarafından içtenlikle ve yürekten edilen her duanın Allah katında karşılığını bulacağına delalet eder.

Rüyada Hafızı Eve Çağırtıp Kuran Okutmak
   Rüyada hafızı eve çağırıp kuran okutmak, hem dünyada hem ahirette işlerin yolunda gideceğine işaret eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir hafızı Kur'an-ı Kerim okurken görmeniz; çok yakında muradınıza ereceğinize, rüyanızda bir hafızı camiye girerken görmeniz; dualarınızın kabul olunacağına, rüyanızda bir hafızı eve çağırıp ona Kur'an okutarak dinlediğinizi görmeniz; dünya ve ahiret İşlerinizin yolunda olduğuna yorumlanır. Bazılarına göre: Bir kimsenin rüyasında cami veya mescidde Kur'an okuyan bir hafız görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntılarından kurtularak feraha çıkacağına, kişinin rüyasında kendisini Kur'an'ı ezberlemiş ve hafız olmuş görmesi; o kimsenin bütün günahlarından sıyrılacağına delalet eder.

Etiketler; rüyada hafız hoca görmek, rüyada hafız kadın görmek, rüyada hafızlık yapmak, rüyada hafız olmayı istemek, rüyada hafız bebek görmek, ruyada hafizliga baslamak, ruyada hayiz oldugunu gormek, rüyada hafızla evlenmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi