Rüyada HAKARET Görmek

Rüyada Hakaretin Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada HAKARET Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAKARET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hakaret görmek, uykuda görülenin tam aksine çok iyi ve hayırlı olduğu yönünde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin huzurunu, neşesini ve keyfini yerine getirecek olayların yaşanacağına, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına rivayet edilir.

Rüyada Hakaret İşitmek
   Rüyayı gören kişinin içini rahatlatacak, yüzünü güldürecek ve ona dertlerini unutturacak kadar makbul haberler alacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine yorulur ve rüya sahibinin rahata ereceğine, ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, korkularından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Hakaret Etmek
   Rüyayı gören kişinin uykusunda hakaret ettiğini gördüğü kişilere müjdeli haberler vereceğine, onlara hayrının dokunacağına, yardımının olacağına ve buna karşılık o insanlardan bol bol hayır duaları alacağına işaret eder. Rüya sahibi çevresi ile birlik ve beraberlik içinde olacak sevdiklerine her zaman deyim yerindeyse omuz verecek demektir.

Rüyada Hakarete Uğradığını Görmek

   Rüyada hakarete uğramak Rüyayı gören kişinin saygınlık göreceğine, takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına tabir edilir.

Rüyada Anneye Hakaret Etmek
   Rüya sahibinin annesinin tasvip etmeyeceği işlere gireceğine ya da bu şekilde davranacağına bu durumun da annesiyle arasında bazı sorunların, anlaşmazlıkların ve çatışmaların yaşanmasına neden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin annesinin rıza olmadan bazı adımlar atacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Sevgiliye Hakaret Etmek
   Rüyayı gören kişinin özel hayatında bazı sorunların yaşanacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, bunun da canın sıkılmasına, moralini ve neşesinin kaçmasına neden olacağına alamet eder.

Seyyid Süleyman :
   Rüyada hakarete uğradığını görmek, içten pazarlıklı ve kötü niyetli birinin vurdumduymazlığınızdan faydalanmasıyla yorumlanır. Kendinizi çok kötü bir anlaşmayı imzalarken bulabilirsiniz.

Etiketler; rüyada hakarete uğradığını görmek, rüyada sevmediğin birine hakaret etmek, rüyada birine küfür etmek ne demek, rüyada aşağılanmak, rüyada birinin sana küfür etmesi, rüyada birinin sana koktuğunu söylemesi, rüyada kendine küfür edildiğini görmek, rüyada küfür eden birini görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi