Rüyada HAKSIZLIK Görmek

Rüyada Haksızlığın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada HAKSIZLIK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAKSIZLIK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada haksızlık görmek, rüyayı gören kişinin kendisini gururlandıracak, yüceltecek, makam sahibi yapacak hayırlı gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir ve hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin uykusunun tam aksine hak ettiklerini almayı başaracağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Haksızlığa Uğramak
   Rüyayı gören kişinin saygı, sevgi ve itibar göreceğine, ticarette yol katedeceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, arkasından iyi konuşulacağına tabir edilir.

Rüyada Haksızlık Yapmak
   Rüyada haksızlık yapmak pek hayır değildir ve rüyayı gören kişinin sonradan pişman olacağı, kendisini suçlayacağı, bundan ne yapsa kurtulamayacağı yanlışlara düşeceği anlamına gelir. Rüya sahibi bu kötü ruh halinden ve suçluluk duygusundan Allah’a yalvarıp yakararak ve tövbe ederek kurtulmaya çalışacak demektir.

Rüyada Haksızlığa Karşı Çıkmak

   Haksızlığa karşı gelmek, rüyayı gören kişinin vicdanın sesi ile davranan, merhametli, imanlı ve yardımsever kimse olduğuna, herkese iyilik yapmak için çabaladığına, her zaman hak yolunda savaştığına, adil olmaya çalıştığına ve herkese eşit davrandığına alamet eder.

Rüyada Haksızlığa Uğrayıp Ağlamak
   Rüya sahibinin uykusunun tam aksine çok mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin güzel sözler işiteceğine, hayırlı haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına tabir edilir.

Rüyada Haksızlık Etmek
   Rüyayı gören kişinin günahkar sayılacağı adımlar atacağına ve böyle davranışlarda bulunacağına bu nedenle sadece Allah katında değil toplum içinde de itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin güzel olan hal ve hareketlerini terk edeceği şeklinde kabul edilir.

Etiketler; rüyada haksızlığa uğrayıp ağlamak, rüyada haksızlığa uğradığını görmeki rüyada haksızlığa karşı çıkmak, rüyada haksız yere suçlanmak, rüyada haksızlığa uğramak nedir, rüyada haklı olduğunu görmek, rüyada birine haksızlık etmek, rüyada haksız yere suçlu olmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi