Rüyada HALAT Görmek

Rüyada Halatın Görmek ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HALAT Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HALAT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada halat görmek, hayırlara ve iyiliklere kavuşmaya işaret eder. Çok güzel bir rüyadır ve kişinin dertlerinin biteceği, isteklerinin gerçekleşeceği, ekmeğinin ve malının çoğalacağı, hayatının düzeleceği anlamına gelir. Rüya sahibi hem maddi hem de manevi zenginliğe kavuşacak bu sayede huzur bulacak demektir. Rüyada halat görmek, manevi duyguların artacağına, rüyayı gören kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, kendini dine ve din işlerine adayacağına tabir edilir.

Rüyada Halat Tutmak

   Bir kimse rüyasında halat çektiğini görürse, yüzünü kıbleye döner, kalan hayatını yetim güldürmek, düşküne yardım etmek gibi hayır işleri yapmakla ve bol bol ibadet etmekle geçirir. Adakların yerine getirilmesi, tövbeye bağlı kalınması ve din yoluna büyük bir tutkuyla sahip çıkılması anlamına gelir.

Rüyada Halat Bağlamak
   Rüyada halat bağladığını gören kişi meşakkate düşer. Rüyayı gören kişinin, tatsız ve kötü haberler alacağı, çirkin sözler işiteceği, kusurlu ve kötü işler yaparak işini ve kazancını kaybedeceği bu nedenle de yokluk içine düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Halat Kopması
   Rüyada halat kopması uğursuzluk ve şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin iyi giden hayatının tersi şekilde ilerlemeye başlayacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, hak yolunu unutacağına işaret eder.

Rüyada Kalın Halat Görmek
   Rüyada kalın ve çok sağlam bir halat görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca sağlığından yana afiyette olacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına delalet eder. Kişi uzun yıllar yaşayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Urgan Görmek
   Bir kişi rüyasında bir urgan görürse rüyası, başına türlü belaların geleceği, içine acı bir ateş düşeceği, felaketlerle karşılaşacağı, sevdiklerine hasret kalacağı, gözünden yaşın eksik olmayacağı şeklinde ifade edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda halat görmeniz selamet ve kurtuluşla tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında sağlam ve tomar halinde halat görmesi- o kimsenin vücudunun sağlamlığına ve ömrünün de uzun olduğuna, rüyada halat görülmesi bazı yorumculara göre uzun bir yolculuğa çıkılacağına delalet eder.

Etiketler; rüyada halat tutmak, rüyada kalın ip görmek, rüyada halata tutunmak, rüyada halat bağlamak, rüyada halatla tırmanmak, rüyada gemi halatı görmek, rüyada urgan görmek, rüyada demir halat görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi