Rüyada HALKA Görmek

Rüyada Halkanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada HALKA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HALKA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada halka görmek, dönüp dolaşıp aynı noktaya geri gelmek, elde edilen tecrübeleri hayata geçirememek ve bir türlü istenilen başarıya erişememek demektir. Halka aynı zamanda rüya sahibinin hayatındaki insanlara sıkı sıkıya bağlı olduğunu, onlar olmadan kendisini çok değersiz hissettiğini ve karar almakta güçlük çektiğini de ifade eder. Genç kimseler için ailelerinin sözünden çıkmayan ve özel hayatlarını dahi ailesinin sözlerine göre şekillendiren biriyle tanışacaklarını, bu kimseyle yapacakları evliliğin aile faktörü yüzünden olumsuz etkilenip, çok uzun sürmeyeceğini de tabir eder. Gümüş halka görmek kişinin sözü dinlenir, saygın biri olacağına ve özellikle yakın zamanda yakalayacağı bir fırsata geniş kitlelere hitap edecek bir konuma geleceğine alamettir. Bakır halka görmek geçim zorluğuna ve elde edilen mallarda kanuni sorunlar çıkacağına yorulur.

Rüyada Altın Halka Görmek
   Evli kişiler için eşleriyle aralarında geçecek tatsız münakaşaların altında üçüncü bir şahsın kişileri doldurması yatıyor demektir. Haneye giren ve kişilerle çok samimi olan ancak kıskançlığı yüzünden özel hayatı bozacak sözler söyleyen, dedikodu yapan ve ikiyüzlü davranışları nedeniyle insanların huzurunu kaçıran bir tanıdığa da yorumlanır. Bayanlar için altın halka iffetsiz davranışlar sergilemelerinden dolayı yakın arkadaşlarının kendisini eleştireceklerini ve aynı şekilde ailelerinden de olumsuz sözler duyacaklarını delalet eder.

Rüyada Gümüş Halka Görmek
   Genellikle iyi insan olarak tanınan rüya sahibinin, herkesi memnun edecek şekilde davrandığına ve bu özelliğinin karşılığını da en iyi şekilde alacağına yorumlanır. Görülecek bir iyiliğe, kişi henüz derdini açmadan arkadaşlarının sorununu halledeceğine, en sıkışık anlarında maddi anlamda alacağı büyük yardımlara ve aile desteğine tabir edilir.

İhya Rüya Tabiri:
   Altın halka içinde şer ve kötülük olan söze, Gümüş halka müjdeli habere, Bir halkaya tutunmak İslam Dini'nin kurtarıcı emirlerine ve hükümlerine tutunmaya, Halka şeklinde oturulduğunu ve kendisinin de bu halkada bulunduğunu görmek rahmete ve zikrullaha, Kapı halkası bekçi, elçi, uyarıcı ya da kapıcıya; altın ve gümüşten kapı halkası şeref ve yüceliğe, Testi, ibrik, bardak vb. şeylerin kulpu kişinin hanımına; bekar için evlenmeye, evli için sebebe sarılarak işte muvaffak olmaya yahut dağınık işleri toparlamaya delalet eder.
Diyanet: Rüyada altın veya gümüş halka görülmesi; kötü söze veya sevindirici bir habere yorumlanır. Bir yoruma göre de rüyada görülen halka İslam Dini'ne işarettir. Bunun için kişinin rüyasında bir halkaya tutunduğunu görmesi; o kimsenin İslam'a sarıldığına delil sayılır Bir kimsenin rüyasında kendi kapısının üzerinde iki adet halka oldu unu görmesi; o kimsenin iki kişiye borcunun olduğuna, rüyasında kapısının halkasını çıkardığını gören kimsenin bidat bir iş işleyeceğine yorumlanır.

Nablusi Rüya Tabiri :
   Rüyada görülen altın veya gümüş halka, şerli bir söz yahut ferah verici bir haberdir.
Rüyada görülen halka İslam dinidir. Bundan dolayı bir halka tuttuğunu gören kimse İslam dinine sarılır. Kapı üzerindeki halka, kapıcıya yahut bekçiye, altın veya gümüşten olursa izzet ve yüksekliğe ve mülke delalet eder.

   Kapı halkası, bekçi, elçi ve korkutucudur. Kendi kapısının iki halkası olduğunu gören kimsenin iki kişiye borcu vardır. Kapısının halkasını çıkardığını gören kimse bid'at bir şeye girer.

Etiketler; rüyada halka oluşturmak, rüyada halka tatlı görmek, rüyada zikir halkası görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi