Rüyada HAMAK Görmek

Rüyada Hamağın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir?
Rüyada HAMAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hamak görmek, rüyayı gören kişinin zevki sefaya düşkün olduğuna, rahatlığı çok sevdiğine, anlık eğlencelere takıldığına, hayattan daha fazla istifade etmeye çalıştığına, tüm sıkıntılarına, zorluklarına ve sorunlara rağmen gülmeye ve keyiflenmeye çalıştığına rivayet edilir. Rüya sahibinin günü birlik yaşadığına, uzun uzadıya planlar yapmadığına, yarınlara değil yaşadığı ana inandığına ve ona değer verdiğine işaret eder.

Rüyada Hamak Kurmak
   Rüyayı gören kişinin garanti olacak ve kesilmeyecek kazanç elde etmeye çalıştığına, rızık eksikliği çekmek istemediğine ve bu nedenle sağlam bir makama ulaşmak için mücadele ettiğine rivayet edilir. Rüya sahibi daimi olacak bir düzene ve hayata kavuşmak istiyor demektir. İstikrar ve süreklilik olarak kabul edilir.

Rüyada Hamakta Sallanmak

   Rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine alamet eder. Rüya sahibinin kötü günlerden ve yaşadığı melanetli olayların etkisinden kurtulmayı başaracağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Hamakta Yatmak
   Rüyayı gören kişinin alacağı müjdeli haberler ya da yaşayacağı olumlu gelişmeler sayesinde huzurunun, ağız tadının ve neşesinin yerine geleceğine, kafasının sakinleşeceğine ve tabiri caizse içine su serpileceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı gergin dönemin geride kalacağına yorulur.

Rüyada Hamakta Uyumak
   Rüyada hamakta uyumak da hamakta yatmak gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin yaşam sevincinin ve enerjisinin yerine gelmesine, yüzünün gülmesine, bedeninin ve ruhunun da şifa bulmasına vesile olacak çok güzel olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde kişinin düze çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Salıncak Görmek
   Rüyayı gören kişinin mesleğinden ilerleyeceğine, yükseleceğine, rakiplerinin ve düşmanlarının da kendisine ulaşamayacağı noktalara geleceğine delalet eder. Şans ve kısmet demektir.

Derleme :
   Gelip, geçici iş olarak yorumlanır. Rüyanızda bahçenize veya kırda bir ağaca bir hamak kurarak orada uzandığınızı veya bir gemi hamağında istirahat ettiğinizi görmek, çok yakın zamanda bir deniz yolculuğuna çıkacağınıza işarettir.

Etiketler; rüyada hamak sallamak, rüyada hamağa binmek, rüyada hamak görmek diyanet, rüyada sevgiliyle hamakta sallanmak, rüyada salıncakta sallanmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi