Rüyada HANÇER Görmek

Rüyada x Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HANÇER Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HANÇER Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hançer görmek, zorlukları aşacak inanca sahip olmaya, kudretli bir kimse haline gelmeye, kendinde kayıplara ve acılara göğüs gerecek gücü ve metaneti bulmaya, işlerinde ilerlemeye, kara geçmeye ve bu sayede zararı karşılamaya, borçları ödemeye, sorunları çözmeye tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin başarılarını çekemeyen kimselerin olduğuna, bu kimselerin, kişinin kısmetini ve şansını kapatmak için çalıştıklarına delalet eder.

Rüyada Hançer Saplamak
   Rüyada hançer saplamak tek bir şekilde tabir edilmez. Rüyada hançeri kendine saplamak, kusurlu ve hatalı bir adım atarak ayıplanmaya, kınanmaya ve hor görülmeye işaret ederken kişinin rüyada hançeri her hangi birine sapladığını görmesi de olumlu düşüncelerinin kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada Altın Hançer Görmek
   Rüyada altın hançer görmek, huzursuzluğa, can sıkıntısına ve moral bozukluğuna neden olacak olaylar yaşanacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine ve çevresinde kimseyi görmek istemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Gümüş Hançer Görmek

   Rüyada gümüş hançer görmek iyi ve hayırlı olanla karşılaşmaya, sağlığını geri kazanmaya, kazanca ve nimete kavuşmaya delalet eder. İşlerin hafifleyeceği, hayatın kolaylaşacağı ve her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir.

Rüyada Pala Görmek
   Rüyada pala görmek, rüya sahibinin başarmak için inat ettiği bir işten yana her defasında başarısızlık yaşayacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine ve bu işi bir süre askıya almaya karar vereceğine alamet eder.

Rüyada Kılıç Görmek
   Rüyada kılıç görmek, kişinin işini kusursuz yapıyor oluşuyla bilindiğine, bu sayede işlerinin hep açık olduğuna ve ticarette rakipleri olmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda keyfinin yerinde olacağına yorulur.


Tiflisi Tabirleri

Allame Meclisi :

Rüyada hançer veya bıçak görmek; sağlığa

Birinin size hançer veya bıçak verdiğini görmek; bir erkek çocuğunuz olacağına işarettir.

İbn-i Şirin :

Elinizde hançer olduğunu görmek; biriyle aranızda sorun yaşayacağınıza

Hançerin kırıldığını veya zayi olduğunu görmek; aranızdaki sorunun ortadan kalkacağına ve barışacağınıza

Elinizde hançerle birlikte başka silahların da olduğunu görmek; düşmanınıza galip geleceğinize ve işinizin düzene gireceğine işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada hançer görülmesi düşmanlıkla tabir olunmaktadır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Mal ve zenginliğe, hançeri kınına sokmak bir kadınla evlenmeye delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Rüyada hançer görmek; düşmanlıkla tabir olunur. 
Cabir'ül Mağribi'ye göre rüya sahibinin elinde, hançerden başka bir silaha yoksa; büyüklerden kuvvet bulur. Hançerle beraber başka silah gören, düşmanına galip gelir.


MollaCami Tabiri :
   Elinde bir hançer olduğunu gören kimse, mal ve zenginliğe işarettir. Hançeri veya bıçağı kınına soktuğunu gören kimse nikahlanır.

Etiketler; rüyada hançerlenmek, rüyada hançer, rüyada hançer bulmak, rüyada hançerle adam öldürmek, rüyada hançer saplanması, rüyada hançer hediye almak, rüyada hançerlemek, rüyada hancer bıcak görmek, rüyada altın hançer görmek, rüyada gümüş hançer görmek, rüyada han kapısı görmek, rüyada işhanı görmek, rüyada kervansaray görmek, rüyada iş merkezi görmek, rüyada pasaj görmek, rüyada tarihi yerleri görmek, rüyada tarihi yapı görmek, rüyada açık kapı görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi