Rüyada HANIMINI Görmek

Rüyada x Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HANIMINI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HANIMINI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hanımını görmek, rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada Hanımını Dövmek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük sıkıntılar yaşayan hanımına, maddi ve manevi olarak her türlü yardımda bulunacağına, bu yardım sayesinde eşinin tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına ve işle ilgili çok büyük ve hayırlı haberlerin alınacağına delalet eder.

Rüyada Hanımını Kıskanmak

   Çalışma hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, yakın bir zamanda daha çok sorunlar ile karşılaşacağına, çok uzun bir zaman bu durum ile ilgilenmesi gerektiği için yeni çalışmalar yapmak ve yeni projeler ortaya koymak gibi şeylere ara vereceğine ve bu yüzden iş hayatındaki sorunların artacağına alamet eder.

Rüyada Hanımını Başkasıyla Görmek
   Rüya sahibinin, eşinin çok büyük bir şansa sahip olduğuna, bu sayede iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Hanımını Hamile Görmek
   Yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler yaşayacak olan rüya sahibinin, çok kısa bir süre içinde çok büyük ve çok hayırlı bir haber alacağına rivayet eder.

Etiketler; rüyada hanımıyla tartışmak, rüyada hanımını sakallı görmek, rüyada hanımının sigara içtiğini görmek, rüyada hanımın dayısını görmek, rüyada hanımını bıyıklı görmek, rüyada hanımla tartışmak, rüyada hanımdan ayrılmak, rüyada hanım sultan görmek, rüyada karısını görmek islami, rüyada zevcesini görmek, rüyada hanımını görmek diyanet, rüyada karısını çiplak görmek ne demek, rüyada hasmını görmek, rüyada hanımını görmek islami, rüyada hanımını öpmek, rüyada güzel kadınlar görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi