Rüyada HAP Görmek

Rüyada Hapın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HAP Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAP Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hap görmek, moral bozukluğuna, keyifsizliğe, yaşam enerjisinin düşmesine, tüm ağız tadının kaçmasına neden olacak bir sorunun baş göstereceğine tabir edilir. Rüya sahibi için beklenmedik sıkıntıların yaşanmasına ve kişinin hazırlıksız yakalanacağı borçlara düşüp gafil avlanmasına işaret eder. Geçici üzüntü ve problem anlamına gelir. Bazen de rüya sahibinin fedakarlığına, inceliğine, düşünceli davranmasına rağmen bazı kimselerden nankörlük görüp, hayıflanacağına ve çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Hap İçmek
   Rüyada hap içmek rüya sahibinin umutlarının yıkılmasına ve bazı tatsız olayların yaşanmasına yorulur. Fakat bu tatsızlıklar sayesinde rüya sahibi silkelenip kendisine gelecek ve deyim yerindeyse bir musibet bin nasihatten iyidir misali olaydan ders alıp, çok şey öğrenerek aynı hatanın tekrarına düşmeyecek demektir.

Rüyada Hap Almak
   Rüyada hap almak iki türlü tabir edilir, eğer hap içmek anlamında alınıyorsa soruna ve zorluğa, parayla alınıyorsa rüya sahibinin meslek ya da ticaret hayatında önemli bir hamle yaparak, rakiplerini geride bırakacağına ve düşman çatlatacağına tabir edilir.

Rüyada Hap Yutamamak

   Rüyasında hap yutamadığını gören kişi etkisinden kolay kolay kurtulamayacağı bir olay yaşayacak demektir. Zorluk ve meşakkat anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı kadar çaresiz olacağı ve yalnızlığa düşeceği bir problemin meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İlaç Görmek
   Rüya sahibinin dinde ve huyda güzel oluşuna, şahsiyetli duruşuna, kültürlü ve karizmatik kimse olduğuna delalet eder. Bazı rüya tabirleri ise bu rüyayı, rüya sahibinin bu özelliklerde bir kişi ile tanışıp dost olacağına yorumlarlar.

Rüyada İlaç Yazdırmak
   Rüyada ilaç yazdırmak, uçak, otobüs ya da vapur bileti alarak bir yola çıkmaya işaret eder. Rüya sahibinin yıllık izini için köyüne ya da bir tatil kasabasına gidip, kafa dinlemesine yorumlanabilir.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :
   Bir hastalıktan dolayı hap kullandığınızı, iyi geldiğini ve iyileştiğinizi görmek; işiniz konusunda hayır ve menfaat elde edeceğinize


Kullandığınız hapın işe yaramadığını görmek; yukarıdakinin aksine tabir edilir.

Etiketler; rüyada beyaz hap içmek, rüyada hap yutamamak, rüyada uyuşturucu hap görmek, rüyada hap yuttuğunu görmek, rüyada hap kutusu görmek, rüyada beyaz hap yutmak, rüyada mavi hap görmek, rüyada hap vermek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi