ZEYNEP YILMAZ Kişiye Özel Rüya Yorumu

rüya tabirleri sözlüğü büyük rüya tabirleri rüya tabirleri diyadinnet rüya tabirleri ihya rüya tabirleri sözlüğü a-dan z-ye rüya tabirleri yılan görmek rüya tabirleri gen islami rüya tabirleri imam nablusi
Size Özel Rüya Yorumu

ZEYNEP YILMAZ Kişiye Özel Rüya Tabiri


Zeynep Yılmaz Şöyle Diyor :

   Merhabalar. 21 yaşındayım ve öğrenciyim. Uzun zamandır görüşemediğim bir erkek arkadaşımı rüyamda gördüm. Onun evine ziyarete gitmiştik ailecek. Üzerinde lacivert bir takım elbise vardı. Benimle konuştu. Daha sonra birlikte bir yerlere doğru yürüdük. Birden bana sıkıca sarıldı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bu Rüyanın Yorumu Şöyledir :

   İşlerin hafifleyeceği, hayatın kolaylaşacağı, kötü günlerin biteceği, sıkıntı ve zorlukların geçmişte kalacağı şeklinde tabir edilir.
   Ayrıca rüya sahibinin ulaşamadığı bazı hayalleri olduğu anlamına gelir. Kişi, yaşayamadığı bazı şeyleri içine atmış demektir. Kişinin manevi anlamda bir yanın eksik olduğuna ve kişinin içinde bir şeylerin ukde olarak kaldığına rivayet edilir.


Etiketler; rüyada eski arkadaş görmek diyanet, rüyada eski arkadaş ile konuşmak, rüyada eski okul arkadaşlarını görmek, rüyada eski erkek arkadaşını görmek, rüyada eski sınıf arkadaşlarını görmek, rüyada eski iş arkadaşını görmek, rüyada ilkokul arkadaşlarını görmek, rüyada eski arkadaşını görmek diyadinnet, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir, rüya yorumcusu online ücretsiz rüya yorumlatma rüya anlat yorumlansın rüya yorumcusu telefon numarası rüya yorumlama sitesi rüya tabirleri yorumlayıcısı rüya yorumcusu rüya yorumcusu, YorumlananRuyalar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi