ZEYNEP YILMAZ Kişiye Özel Rüya Yorumu

rüya tabirleri sözlüğü büyük rüya tabirleri rüya tabirleri diyadinnet rüya tabirleri ihya rüya tabirleri sözlüğü a-dan z-ye rüya tabirleri yılan görmek rüya tabirleri gen islami rüya tabirleri imam nablusi
Size Özel Rüya Yorumu

ZEYNEP YILMAZ Kişiye Özel Rüya Tabiri


Zeynep Yılmaz Şöyle Diyor :

   Merhabalar. 21 yaşındayım ve öğrenciyim. Uzun zamandır görüşemediğim bir erkek arkadaşımı rüyamda gördüm. Onun evine ziyarete gitmiştik ailecek. Üzerinde lacivert bir takım elbise vardı. Benimle konuştu. Daha sonra birlikte bir yerlere doğru yürüdük. Birden bana sıkıca sarıldı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bu Rüyanın Yorumu Şöyledir :

   İşlerin hafifleyeceği, hayatın kolaylaşacağı, kötü günlerin biteceği, sıkıntı ve zorlukların geçmişte kalacağı şeklinde tabir edilir.
   Ayrıca rüya sahibinin ulaşamadığı bazı hayalleri olduğu anlamına gelir. Kişi, yaşayamadığı bazı şeyleri içine atmış demektir. Kişinin manevi anlamda bir yanın eksik olduğuna ve kişinin içinde bir şeylerin ukde olarak kaldığına rivayet edilir.


Etiketler; rüyada eski arkadaş görmek diyanet, rüyada eski arkadaş ile konuşmak, rüyada eski okul arkadaşlarını görmek, rüyada eski erkek arkadaşını görmek, rüyada eski sınıf arkadaşlarını görmek, rüyada eski iş arkadaşını görmek, rüyada ilkokul arkadaşlarını görmek, rüyada eski arkadaşını görmek diyadinnet, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir, rüya yorumcusu online ücretsiz rüya yorumlatma rüya anlat yorumlansın rüya yorumcusu telefon numarası rüya yorumlama sitesi rüya tabirleri yorumlayıcısı rüya yorumcusu rüya yorumcusu, YorumlananRuyalar

1 yorum:

  1. Merhabalar,ben Ezel
    Rüyamda bir bale gösterisi vardı. Karşımda siyah saçlı bir kız oturmuş şarkı sözlerine uymayacak şekilde ağzını oynatarak bana bakıp şarkı söylüyordu. Bale gösterisinden çıkınca kendimi bir sokakta buldum. Fakat bale gösterisinin olduğu yerden eser yoktu. Karşıdan göremediğim sevgilim gelip sarılıyordu. Bizi kabul edemeyen annesi de yanındaydı ve yanında iki çocuk daha vardı. Sevgilimin sadece bir tane kardeşi olduğundan elbette tuhafıma gitti. Biri erkek biri kız, erkek olan bizden küçük ama kızdan da büyük. Neyse eve geçtik, birlikte baya eğlendik. Evimizde üç katlıydı fakat gerçekte 1 katlı. uyku vakti geldi. Biz sevgilimle yan yana yatıyoruz. Sevgilim uyumuş annesi de uyumak için hazırlanıyor. Annesi ayna karşısına geçince aynadan bir kadın belirdi ardından. Yanında ama o kadını sadece annesi ve ben görüyorum. Kadın "12 yada 1.45 de ayna karşısına geçme demedim mi?" diyordu. Sonra annesi karşı çıkıyordu kadın gittikçe korkunçlaşıyor, annesi de aşağıya çocuklarını korumak için iniyordu. Bende sevgilimi koruma çabasındaydım. Sabah olduğunda küçük kız kardeş ağıyordu, erkek olanın ise umurunda değildi. Sabah uyandığımda sevgilime anlattığımda bana şunları dedi "şimdi senin aynda gördüğün kadın, annemin 15 yaşında bir iki rüyasına giren kadın ve o kadın iyi birisi. olay şu; annem 15 yaşındayken o kadını görüyor, rüyasında o kadın, birlikte küçük bir kulübedeler ve o kadın anneme kahve falı bakıyor. Olacak kötü şeyleri art arda sıralıyor sonra annem uyanıyor. umursamıyor o rüyayı, ama kadının söyledikleri art arda oluyor. Bir iki yıl sonra tekrar aynı yerde annemin el falına bakıyor ve aynı şeyler oluyor. Annem tam bir şey soracakken uyanıyor. O gün el ve kahve falı öğreniyor baya bir zaman geçiyor, ben doğup büyümüşüm annem yine o kadını görüyor, ama aynı yerde değiller. Bakırköy de ikinci el kitaplar satılan bir köprüdeler. Bu sefer kadın yerde oturup kartlarını karıştırıyor. anneme tarot (kart) falı bakıyor. Sonra diyor ki "Sıra sende" kadın "kartları nereden aldın?" diyor. Kadın cevap vermiyor uyanıyor. Öbür gün kuzenimle oraya gidiyor annem soruyor. İşte adam diyor ki "bir kitap var o kitabın yanında bahsettiğin kartlar veriliyor". Annem alıyor adamda sadece bir tane var. Bir daha kadını görmedi sonra bir de o küçük kız öz babamın kızı" gerçekten şaşırmış durumdayım yardım ederseniz sevinirim.
    Lütfen rüya tabirleri ile ilgisi bir durum varsa söylerseniz sevinirim. Rüya ile ilgili değil, mesela dini bir mesele ise bilgilendirmenizi isterim.

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi