Rüyada HARAM Görmek

Rüyada x Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HARAM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HARAM Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada haram görmek, kişi için pek çok olumsuzluğa işaret eden bir rüyadır. Genel olarak bütünüyle açıklanması gereken rüya, dini inancın kişide zayıfladığına, maneviyata önem verilmemesi yüzünden maddiyata aşırı düşkünlük yaşandığına, çıkarlarının peşinden koşan rüya sahibinin gerçek dostlarından bir bir uzaklaşacağına alamettir. Yasalar karşısında haksız konuma düşülecek işlere bulaşılacağını veya kişinin gelirini illegal yollardan kazanarak haram yediğini de bildiren rüya bir uyarı olarak ele alınmalı ve yaşam şeklini, düşünce şeklini en kısa zamanda değiştirecek şekilde hareket edilmelidir. Özellikle çevresi kötü olan veya kötü işlerle uğraşan kimselerin en kısa zamanda çevre değişikliğine gitmelerinin hayırlarına olacağını bildiren rüya, haramdan uzak durmak konusunda da ikazda bulunur.

Rüyada Haram Yemek

   İslami açıdan uygun olmayan bir hayat sürüldüğüne ve kişinin her geçen gün batağa saplandığına işaret eder ve dikkatli olunmadığı takdirde kişiyi çok daha büyük belaların beklediği konusunda da ikazda bulunur. Sıkıntı ve bela dolu günler içinde olunduğuna, yetinmeyi bilmeyen kişinin gözünü hırs bürümesi nedeniyle başarısızlıklarla dolu bir iş hayatı olacağına da yorumlanır. Yanlış şekilde yaşayan rüya sahibinin pek çok olumsuz deneyim yaşayacağını, yaşam şekli nedeni ile izole edilen bir yaşam süreceğini bildirir.

Rüyada Haramdan Uzak Durmak
   Kişinin her adımını dikkatli ve itikadına uygun şekilde attığını, ahiret hayatına dair hazırlık yaparak Allah’ın emirlerine uygun şekilde yaşayacağını ve inancını her şeyin üstünde tutacağını bildirir. Emek vererek gelir elde etmek, kısmetin ve nasibin bolluğu anlamına da gelen rüya, her zaman doğru yolda ilerleyen kişinin kötülüklerden muaf bir hayat süreceğine ve huzurlu bir aile yaşantısı içinde mutlu olacağını delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Bakınız; Helal- Haram.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada haram bir işi yaptığını veya haram yediğini gören kimse, bilmeden bir günah işler ve bu günahtan dolayı çok üzülüp tövbe edeceğine işaret eder.

Etiketler; rüyada haram yemek, rüyada haram para görmek, rüyada haram para, rüyada haramdan kaçınmak, rüyada haram et yemek, rüyada harama bakmak, rüyada harama bakmamak, rüyada haram yediğini görmek, rüyada haramdan uzak durmak, rüyada haram elma yemek, rüyada haram yemek yemek, rüyada haramdan sakınmak, rüyada haram meyve yemek, rüyada haram yediğini görmek, rüyada haramdan uzak durmak, rüyada haram mal yemek, rüyada haram yiyecek yemek, rüyada haram mal yediğini görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi