Rüyada HARMAN Görmek

Rüyada Harman Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HARMAN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HARMAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada harman görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında vereceği çok büyük emek ve uğraş ile uzun bir zaman çalışarak ve büyük bir sabır göstererek yüklü bir miktar kazanç elde edeceğine, bu kazancın çok iyi bir zamanda geleceğine, bu sayede sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine ve hayırlı bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada Harman ve Harman Yeri Görmek
   Rüyayı gören kişi için çok sıkıntılı ve zorlu bir dönemin ardından ele geçecek olan, büyük bir mutluluğa ve rahatlamaya vesile olan, rüya sahibinin, yeni bir şeyler öğrenmek için çeşitli çalışmalara gireceği bir dönemin başlayacağına ve bu sayede sabrın, mutluluğun ve asıl zenginliğin ne olduğunun anlaşılacağına delalet eder.

Rüyada Harman Kaldırmak

   İşlerinin yakın bir zamanda çok bereketli bir şekilde devam edeceğine, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine ve çok huzurlu bir şekilde yeni çalışmalar için enerji toplanacağına alamet eder.

Rüyada Harman Savurmak
   Çok zor geçen bir dönemden yeni çıkmış olan rüya sahibinin, işlerinde büyük başarılar sağlayacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Harmanda Fındık Görmek
   Büyük uğraşlar verilerek kazanılan para ile kullanılmak üzere çeşitli mallar alınacağına, bu sayede büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına tabir edilir.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :
   Rüyada hububat harmanı görmek; zahmetle para kazanan ve kazandığı parayı ailesi için kolayca harcayan kimseye işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada harman yeri görülmesi; zahmetle kazanılan mala işarettir. Rüyanızda bir harman yeri satın aldığınızı veya birisinin size hediye ettiğini görmeniz; sizin idareli bir hanımla evleneceğinize, rüyanızda bir harman yerinde harman dövdüğünüzü görmeniz; sizin para artırmaya çalıştığınıza, rüyanızda herhangi bir harmanın yandığını görmeniz; mal ve nimet yönünden sizin bir felakete maruz kalacağınıza işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Harman ve harman yeri sabırlı ve uzun çalışma sonucu elde edilen ilim ve mala delalet eder.


Seyyid Süleyman :
   Bu rüya, zahmetle mal toplamaya işarettir. Rüya sahibi, karısıyla beraber gayret ederek, malını arttırır. Bir harman satın aldığını yahut hediye edildiğini gören, idareli bir kadınla evlenir. Harman dövdüğünü gören, kazanmak ve arttırmak için gayret eder. Harmanının yandığını görmek; mal ve nimet yönünden felakettir.

Etiketler; harman patoz kaldirmak savurmak, patos yapmak, buğday harmanı makinası, rüyada harmanda fındık, harman süpürmek, rüyada harman saman görmek, rüyada harmanda buğday, serili fındık sermek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi