Rüyada HAVA Görmek

Rüyada Havanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HAVA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAVA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hava görmek, rüyanın genel durumu ve havanın şekli ile beraber değerlendirilmelidir. Aydınlık bir hava görmek kişinin rahat bir nefes alacağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, karanlık ve kasvetli bir hava görmek içinde bulunulan şartların kişi için çok büyük riskler taşıdığına ve dikkatli olunması gerektiğine işaret eder. Yağmurlu bir hava kişinin kazancının daim olacağı ve asla maddi olarak sıkışıklık yaşamayacağı, alım gücünün her an daha da artacağını bildirir. Karlı hava görmek ise, yanlış yatırımlara işaret eder ve kişinin dikkat etmezse sahip olduğu tüm mal varlığını kaybetmek ile karşı karşıya kalacağının altını çizer.

Rüyada Karanlık Hava Görmek

   Psikolojik olarak rüya sahibinin depresyon içinde olduğuna ve çevresindeki herkesle bağını kopardığına işaret eder. Karanlık hava işlerin yolunda gitmemesi, borçların ödenememesi, beklentilerin suya düşmesi ve maddi konularda ciddi anlamda kayıplar yaşanması sonucu içine düşülecek buhrana delalet eder. Karanlık hava görenlerin içinde bulundukları stresli ve sıkıntılı ortam bir müddet daha sürecek demektir.

Rüyada Yağmurlu Hava Görmek
   İş konusunda bereketli bir döneme işaret eden rüya, maddi olarak kişinin hiçbir zaman başkalarına muhtaç kalmadan kendisine yetecek ve ailesini geçindirecek paralar kazanacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da Allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına işaret eder. Yağmurlu hava iş konusunda değişiklik yapmak isteyenler için şartların uygun olduğu, kişinin elini attığı her konuda üstün başarılar göstereceği şeklinde de yorumlanır.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda sakin ve güzel bir yaz havası görmeniz; sizi günlerinizin neş'e içinde ve mutlu bir şekilde geçeceğine, rüyanızda bulutlu bir sonbahar havası görmeniz; sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğinize, rüyanızda soğuk ve fırtınalı kış havası görmeniz; çok yoğun ve acılı günler geçireceğinize işaret eder. Rüyanızda kendinizi havada boşlukta görmeniz; işlerinizin bozulacağına, rüyanızda boşluktan yere düştüğünüzü görmeniz; bütün sermayenizi kaybedeceğinize, rüyanızda kendinizi yerle gök arasında hava üzerinde boşlukta duruyor görmeniz; işleriniz konusunda olduk şaşırdığınıza ve ne yapacağınızı bilmediğinize delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Ayakları yerden kesik vaziyette havada dikilmek geçici olarak şeref ve makam sahibi olmaya, Havada olduğunu görmek yolculuğa, bir işi yapmakta gösterilen kararsızlığa, Havadan yere düşmek iş ve meslekte gerilemeye yahut üzüntüde olanın bundan kurtulmasına, Hava insanın nefsine, büyüklenmeye, Yerle gök arasında, ayakta dikilerek irticalen konuştuğunu görmek şeref ve nimete, Havanın açılması sevinç ve mutluluğa, kararması üzüntü ve kedere, Gündüzün havanın ansızın kararması orada meydana gelecek sıkıntılı bir duruma, Havanın yavaş yavaş kararması yağmur yağmasına, Havaya yükselmek, uçmak yahut bir araçla yukarı çıkmak manevi rütbeye delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Rüyada soğuk havayı hissettiğini görmek, iş hayatınızdaki ve evdeki sorunlara işaret eder. Gerçekle bağlantınızı kaybetmek üzere olabilirsiniz. 
Sıcak havayı soluduğunu görmek, çevrenizdeki var ya da gelişmekte olan kötü olayları sembolize eder. 

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada havada bulunduğunu gören kimse, şeref ve güç elde eder. Ancak o kimsenin bu hali devam etmez. Eğer bu rüyayı gören kimse yalancı ve kibirli ise onun riyası batıldır.Rüyada, havada yürüdüğünü gören kimse büyük bir şerefe ve helal mala işarettir. Rüyada yerle gök arasında bulunduğunu gören kimsenin, kalben meşgul olmasına ve ne yapacağına bilmemesine işaret eder. Rüyada havadan düştüğünü gören kimse, rütbe, makam ve şöhretinden düşer. Eğer o kimsenin rütbe, makam ve şöhreti yoksa, ümit ettiği şeyden ümidini keser ve ondan mahrum olur. Bazı tabirciler, üzüntü ve kederli olan bir kimse, rüyada havadan düşse Allah (C.C.) onu üzüntü ve kederden kurtarır. Rüyada havada oturduğunu gören kimsenin din ve işlerinde kötü yolda ve kibirli olduğu manası çıkar. Rüyada havada ev yaptığını veya çadır kurduğunu yahut bir hayvana bindiğini veya bunlara benzer şeyler yaptığım gören kimse, hasta ise veya yanında bir hasta varsa onun ölümüne işaret eder. Rüyada havada uçmak deniz veya karada yolculuk yapmaya işaret eder. Eğer havada kanatla uçarsa, rüya sahibi için en kuvvetli ve çok açık olan seve işaret eder. Bir kimse yalnız olarak havayı gökyüzü görünmeyecek derecede karanlık görse, amiri ile arası açılır. Amiri yoksa gözleri kör olur. 

Etiketler; havaya silah sıkmak, havada uçak görmek, havanın kararması, havada uçmak ne anlama gelir, havada yüzmek, havada takla atmak, havanın kararmasını görmek, havanın kapalı olduğunu görmek, havanın bozuk olması, kapalı hava görmek ne anlama gelir, kasvetli hava görmek, havanın bozulması, havanın yağmurlu olduğunu görmek, havanın bulutlanması, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi