Rüyada HAVAALANI Görmek

Rüyada Havaalanının Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HAVAALANI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAVAALANI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada havaalanı görmek, esenlik bulmaya ve rahata ermeye delalet eder. Rüya sahibinin sürpriz bir gelişme yaşayarak hayatının seyrinin bir anda kusursuz yöne doğru kaymasına ve güzellik üstüne güzellik, mutluluk üstüne mutluluk yaşanmasına tabir edilir. Bazen hava, kara ya da deniz yolu fark etmeksizin temiz bir yol yapmaya, bazen de bekleneni ve umut edileni bulmaya işaret eder. Güzel ve hayırlı bir rüyadır, ferahlık anlamına gelir.

Rüyada Havaalanında Olmak
   Rüya sahibinin kendisini havaalanında görmesi, çok özlediği ve uzun zamandır ayrı kaldığı bir kişiyle kavuşmasına ve onunla birlikte gelecek olan müjdeli haberlere tabir edilir. Özlenen bu kişi ve beraberinde getirdiği müjdeler rüya sahibini gençleştirecek ve tüm dertlerini bir anda unutturacak demektir.

Rüyada Uçak Görmek

   Rüyasında uçak gören kişinin sıra dışı olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi gerek giyim tarzı gerek inanış tarzı anlamında alışılmışın dışında biridir. Yaptıkları ve söyledikleri ile sürekli çevresindekileri şaşırtıyor demektir. Uçak aynı zamanda kişinin alacağı radikal kararlara yorulur.

Rüyada Uçak Kazası Görmek
   Rüya sahibinin hayalden öteye gitmeyecek ve dünya üzerinde gerçekleşmesi mümkün olmayacak düşüncelere kapılıp büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin çok yüksekten uçup, sonrada yere çakılmasına benzer bir duygu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Uçak Bileti Görmek
   Rüya sahibinin bir yola gitmeye niyetleneceğine delalet eder. Aynı zamanda küçük bir sorun ve engel anlamına gelir. Çok şükür ki bu engelin de sorunun da kısa sürede aşılacağı yorumu yapılır.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak
   Rüya sahibinin toprak sahibi olmaya niyetleneceğine bu nedenle de bir piyasa araştırmasına gireceğine işaret eder. Kişi, yatırım yapayım derken maddi güç kaybetmek istemeyecektir diye tabir edilir.

Seyyid Süleyman :
   Rüyada kalabalık bir havaalanı görmek, özgürlük, yüksek ideal, tutku ve umut özleminin dışa vurumudur. Bu rüya hayatta yeni başlangıçları simgeler. Yeni bir ilişki, yeni kariyer ya da yeni bir macera…

Issız bir havaalanı görmek, planlarınızın erteleneceğini ya da değişeceği ile tabir edilir.

Etiketler; rüyada havaalanı, hava, alanı, havalimanı, limanı, havalimanında, havalimanına, rüyada havaalanında mahsur kalmak, rüyada havaalanında kaybolmak, rüyada havaalanında bavul kaybetmek, rüyada havaalanında uçak beklemek, rüyada havaalanına yetişmek, rüyada havaalanında uçağa yetişmeye çalışmak, rüyada havaalanında uçak beklemek, rüyada havaalanına yetişmek, rüyada havaalanında uçağa yetişmeye çalışmak, rüyada havaalanında çalışmak, rüyada havaalanında bavul görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi