Rüyada HAVADA UÇMAK Görmek

Rüyada Havada Uçmanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HAVADA UÇMAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAVADA UÇMAK,

UÇTUĞUNU Görmek


   Rüyada havada uçmak, elinize geçecek fırsatlara ve bu fırsatları değerlendirirseniz büyük bir makam sahibi olmaya işarettir. Rüyasında kolayca havada uçtuğunu gören kimse herkesin imreneceği bir mevkiye gelir. Bu rüya özellikle maddi anlamda bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve istediğiniz gibi bir işte çalışacağınıza işarettir. Bazı tabircilere göre ise havada uçmak, kişinin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Havada Uçup Bir Yere Konmak

   Rüyasında havada uçup bir yere konana kişi, ya bulunduğu şehri terk eder veya evini değiştirir. Bu rüya genellikle mekan değişikliğine yorumlanmaktadır. Konduğunuz yer güzel ve nezih bir yerse gideceğiniz mekan da aynı öyle bir yer olur. Bu rüya gurbete çıkmaya ve oraya yerleşmeye, bazen de kişinin yüksek bir mevkiye gelmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Yerden Yükselmek
   Rüyada yerden yükselen imse yükseldiği mesafe kadar dünyada iyilik ve güzellik görür. Bu rüya genellikle mevkide ve makamda yükselmeye işarettir. Rüyayı gören kimse manevi derecesi yükselir dini anlamda insanlar arasında güzel bir mevkiye gelir. Bazen de bu rüya, istek ve arzuların gerçekleşmesine, sıkıntılardan kurtulmaya ve kişinin başına gelecek talihli olaylara yorumlanmaktadır.

Rüyada Kollarını Çırparak Uçmak
   Rüyada kollarınızı kuşlar gibi çırparak uçmanız yakında çıkacağınız bir yolculuğun habercisidir. Bu rüyayı gören kimse uzun bir seyahate çıkar ve bu seyahati kendisine hayır ve güzellik getirir. Bazen de böyle bir rüya zorluk çekmeden kazanılacak mala, kişinin kolay bir işte çalışmasına, meşakkatsiz elde edilecek paraya yorumlanmaktadır.

Rüyada Akşam Vakti Uçmak
   Rüyasında akşam vakti uçtuğunu görmek kişinin uzun ve yorucu bir yolculuğa çıkmasına ve bu yolculukta birtakım zorluklarla karşılaşmasına işarettir. Böyle bir rüya gören kişi bazen de istediği bir sonucu elde edemez veya iş hayatında beklediği başarıya ulaşamaz.

Etiketler; rüyada gökyüzünde uçmak görmek, rüyada arabayla havada uçmak, rüyada iple havada uçmak, rüyada yağmurlu havada uçmak, rüyada havada balonla uçmak, rüyada yerden havaya uçmak, rüyada yerden havalanmak, rüyada yerden yükselmek, rüyada denizin üstünde uçmak, rüyada uçakla uçmak, rüyada birinin uçtuğunu görmek, rüyada uçmak neye işarettir, rüyada uçarak kaçmak, rüyada balonla uçmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi