Rüyada HAYA Görmek

Rüyada Hayanın Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HAYA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAYA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada haya görmek, muradına ermek ve çocuk sahibi olmak anlamlarına geldiği gibi, rüyanın genel durumuna, hayanın büyüklüğüne küçüklüğüne veya diğer etkenlere göre de farklı şekillerde değerlendirilir. Kişi kendi hayalarını götürse, mal varlığının büyüklüğüne, kudretinin çoğalacağına, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına alamettir. Kişi bekarsa ani bir evliliğin kapıda olduğuna, özellikle anne veya babasının yahut akrabalarının önerdiği bir insanla dünya evine gireceğine, kısa sürede evlat sahibi olacağına da yorumlanır. Başkasının hayasını görmek bayanlar için utanç duyacakları, rahatsız olacakları bir konuşmaya şahitlik etmelerine, bir sırrı saklamak yüzünden sıkıntıya düşeceklerini bildirir. Bir erkek başka erkeğin hayalarını görürse büyük fayda göreceği, para kazanacağı bir ortaklığa imza atacak demektir.

Rüyada Hayalarının Birinin Olmadığını Görmek
   Para kaybı anlamına gelen rüya, elden çıkacak bir mal yüzünden aile ortamında ikilikler çıkacağını, bir gayrimenkulün satışından doğacak ihtilafı işaret eder. Yaşlı kimseler için ameliyat olmak, rahatsızlık yüzünden hastanede yatmak demektir. Bekar bir erkek bu rüyayı görürse kısmetleri bağlanır ve üzerinde uğursuzluk kol gezer. Evli erkekler için evlat sahibi olmalarında meydana gelecek sorunlara, kişiden kaynaklanan fiziksel sorunlar nedeniyle tedavi görmeye ve çocuk sevgisini geç tatmaya tabir edilir.

Rüyada Büyük Haya Görmek

   Normalden daha büyük haya gören kimselerin iş yaşantısı çok iyi olur ve gelecekte zirveye tırmanacaklarına, maddi olarak hayat boyu istedikleri her şeye kavuşacaklarına delalettir. Büyük haya pek çok mala, mülke ve taşınmaza da yorulur. Rüya sahibinin güçleneceğine, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına ifade edilir.


Tiflisi Tabirleri :

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada insanların hayalarını görmenin yedi tabiri vardır:

1- Evlat

2- Ev halkı

3- Mal

4- İzzet

5- Büyüklük

6- Hacet

7- Murada erme.

Deniz kuşlarının hayalarını / yumurtalıklarını görmenin dört tabiri vardır:

1- Murada erme

2- Evlilik

3- Kadın

4- Çocuk sahibi olma.

Müellif :

Hayalarınızın büyüdüğünü görmek; malınızın çoğalacağına ve güçleneceğinize

Hayalarınızın kesik olduğunu görmek; düşmanınıza yenik düşeceğinize

Hayalarınızın küçük olduğunu görmek; yukarıdaki rüyanın aksine

Sol hayanızı yerinden çıkarıp attığınızı görmek; çocuğunuzun öleceğine

Hayanızın şiştiğini veya orada bir beze oluştuğunu görmek; çok sayıda mal elde edeceğinize, ancak düşmanlardan yana korku içinde olacağınıza

Hayalarınızın yerde sürünecek kadar uzadığını görmek; mal biriktireceğinize

Hayalarınızın kabuk değiştirdiğini görmek; biri tarafından çocuklarınıza zulmedileceğine

Hayanızı dibinden kestiklerini görmek; gücünüzü kaybedeceğinize

Hayanızın iple veya başka bir şeyle bağlandığını görmek; işinizin kötüye gideceğine

İnsanların hayalarını görmek; kendinizi düşmanların şerrinden koruyacağınıza


Hayanızda bir eksiklik olduğunu görmek; düşmanınızın size galip geleceğine ve üzüleceğinize işarettir.

Etiketler; rüyada testis sıkılması, rüyada testis yalamak, rüyada testis ameliyatı, rüyada testis görmek, rüyada testis görmek islami, rüyada testis kesilmesi, rüyada testis büyümesi, rüyada testis kopması, rüyada testis ellemek, rüyada testis ağrısı, rüyada taşak, rüyada taşak şişmesi, rüyada testis kesilmesi, rüyada başkasının avret yerini görmek, rüyada büyük taşak görmek, rüyada kendi testislerini görmek, rüyada erkek yumurtalığı görmek, rüyada testis kopması, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi