Rüyada HAYAL Görmek

Rüyada Hayalin Görülmesi hayal etmek hayal ettiğin arabayı sürmek hayal kırıklığına uğramak hayal kırıklığı yaşamak hayal ettiğin şeyi görmek hayal ettiğini görmek hayal kurduğunu görmek hayal ettiğin mesleği görmek
Rüyada HAYAL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAYAL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hayal görmek, kendisine verilen öğütleri hafife alan kişinin başına gelecek kötü bir olaydan sonra akıllanacağını ve bundan önce bozulan ilişkileri nedeni ile bu zor zamanında yanında kimseyi bulamayacağına alamettir. Gerçeklere kapısını kapatan rüya sahibinin sürekli olmayacak işler peşinde koşmasından yorulan aile üyeleri de kişiyi sert bir şekilde uyarır. Var olan koşullara ayak uyduramayan rüya sahibinin gözünün her zaman yüksekte olduğunu ancak kendi yeteneklerinin istediği hayatı yaşamaya elverişli olmadığının da alametidir. Bu rüya kişiye kendisini düzeltmesi için ve bakış açısını değiştirip, bir an önce elindekilere şükredip daha gerçekçi bir şekilde yaşamasının da uyarısını verir.  Hayal görmek düşmanların varlığını önemsememenin daha sonra ciddi bir darbe alınmasına neden olacağının da tabiridir.

Rüyada Hayal Ettiğini, Hayal Kurduğunu Görmek

   Zorluklarla mücadele eden kişilerin kendilerini ayakta tutacak bir inanca sahip olduklarını, özellikle Allah yolunda sapmadan ve kendisine düşen görevleri tam olarak yerine getiren bir şekilde hareket etmesinden dolayı bir süre sonra güzel günlere kavuşacaklarının ifadesidir. Uzun vadeli olan tüm planların gerçekleşeceğini ancak daha çok çalışıp sabretmek gerektiğini de bildiren rüya, aşırı uçlarda yaşamanın kişiye zarar verebileceğini, bu yüzden özellikle bu dönemde tüm davranışlarda bir denge gözetmek gerektiğini de işaret eder.

Rüyada Hayal Kırıklığı Yaşamak
   Düşmanı olanlar için beklenmedik hamlelerin, duyulacak kötü sözlerin, yakın dostlardan beklenmeyen davranışların işaretidir. Kişinin güven duygusunu zedeleyecek bazı olaylar yaşaması sonucu iş hayatında sıkıntıya düşeceğini, özellikle borç verilen kimseler yüzünden maddi anlamda darlık yaşanacağını bildirir. Her açıdan pek çok olumlu gelişmenin yaşandığı bir zamanda meydana gelecek aksiliklerin kişinin ağız tadını kaçırıp tüm neşesini dağıtacağını ifade eder.

Etiketler; rüyada hayal etmek, rüyada hayal ettiğin arabayı sürmek, rüyada hayal kırıklığına uğramak görmek, rüyada hayal kırıklığı yaşamak, rüyada hayal ettiğin şeyi görmek, rüyada hayal ettiğini görmek, rüyada hayal kurduğunu görmek, rüyada hayal ettiğin mesleği görmek, rüyada hayal kurduğunu görmek, ruyada hayal ettigini gormek, rüyada hayalinin gerçekleştiğini görmek, rüyada hayal kurmak ne demek, rüyada hayalini görmek, rüyada hayal ettiğin kişiyi görmek, rüyada birinin hayalini görmek, rüyanın içinde hayal görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi