Rüyada HAYALET Görmek

Rüyada Hayaletin Görülmesi rüyada hayalet kadın görmek rüyada hayaletler görmek rüyada hayaletle kavga etmek rüyada hayalet kovalamak rüyada hayaleti dövmek rüyada hayalet yakalamak rüyada hayalet görmek ne demektir rüyada hayalet hissetmek rüyada hayalet gelin görmek
Rüyada HAYALET Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAYALET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hayalet görmek, hayatta cesur olamayan ve risk alamayan bu nedenle de çok başarılı olamayan kişi ile tabir edilir. Bu kişi, ticaret hayatına atılmaktan korkar, banka kredisi almaktan çekinir, çek ya da senet imzalamaktan her zaman geri durur. Ömrü boyunca sıkıntı çekmeye razı olur ama yine de riskli işlerden ve faizden uzak durur. Bir işin kendisi için fayda sağlama olasılığının çok daha yüksek olduğundan emin olsa bile o işin minimum risklerinden dolayı cesaret edip o işe adım atamaz.

Rüyada Hayalet Olduğunu Görmek
   Rüya sahibinin hiç görünmeyen bir yerden yani bir şans oyunundan para sahibi olmasına işaret eder. Rüya sahibi inanmadan, öylesine oynadığı ve kendisi için çok uzak bir ihtimal olduğunu düşündüğü bu şans oyunundan para kazanacak hem çok şaşıracak hem de memnun olacaktır.

Rüyada Hayalet Kadın Görmek
   Kem gözlü, kötü dilli bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi art niyetli ve fesat olup rüya sahibinin çevresinde dönüp duran bir kimse olarak tabir edilir. Rüya sahibine zarar vermek niyetindedir.

Rüyada Hayaletle Konuşmak

   Rüya sahibinin bir adım atsa yürümeyi başaracağına yani cesaretini toplayarak yapacağı bir işten fayda göreceğine delalet eder. Bütün mesele aslında adım atmakta.

Rüyada Hayalet Kovalamak
   Rüya sahibinin hayırlı bir işi yapmaktan çekinmesi nedeni ile kaçıracağı büyük şansa delalet eder. Oysa bu iş, rüya sahibi için uğurlu gelecek, şeytanın bacağını kırmasına ve şansını iyiye çevirmesine yarayacaktır.

Rüyada Hayaletle Karşılaşmak
   Rüyada hayaletle karşılaştığını gören kişinin bir konu üzerinde aydınlanmamış düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi çok istediği bir işi, kafasındaki soru işaretleri nedeni ile bir türlü yapmaya yanaşmıyordur diye tabir edilir.


Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

Hayalet görmek; önemli bir makam elde edeceğinize

Bir hayalet tarafından tehdit veya takip edilmek; cesurca bir girişimde bulunacağınıza ve başarılı olacağınıza


Bir hayaletle arkadaş olmak veya bir hayalet tarafından korunmak; yurt dışına yapacağınız bir yolculukta başarı elde edeceğinize işarettir.

Etiketler; rüyada hayalet kadın görmek, rüyada hayaletler görmek, rüyada hayaletle kavga etmek, rüyada hayalet kovalamak, rüyada hayaleti dövmek, rüyada hayalet yakalamak, rüyada hayalet görmek ne demektir, rüyada hayalet hissetmek, rüyada hayalet gelin görmek, rüyada siyah hayalet görmek, rüyada hayalet görmek diyanet, rüyada hayaletten korkmak, rüyada erkek hayalet görmek, rüyada hayalet öldürmek, rüyada hayaletten kaçmak, rüyada hayalet kovalamak, rüyada kendini hayalet olarak görmek, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi