Rüyada HAYAT KURTARMAK Görmek

   Rüyada hayat kurtarmak, çok büyük bir şerefe erişileceğine, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına yorumlanır. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. İslami olarak çok büyük bir sevap kazanılacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, ilim irfan sahibi kimseler tarafından iyilikler görüp, her konuda bereketli ve güzel bir yaşama kavuşacağına delalettir. Rüyada hayat kurtardığını gören kişi gerçek hayatında da çaresiz ve zor durumda kalan birine yardımda bulunur. Maddi ve manevi yardımlarda bulunulacağına, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına işaret eder.Rüyada HAYAT kurtardığının Görülmesi dini ve islami tabiri nedir? Rüyasının yorumları nelerdir? Ne demek, görmenin anlamı nedir? Ne anlama gelir? Rüya yorumu nedir?
Rüyada HAYAT KURTARDIĞINI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada HAYAT KURTARMAK

HAYAT KURTARDIĞINI GörmekRüyada Hayatının Kurtarıldığını Görmek

   Yasalarla ilgili sorunları olan kişilerin müjdeli sonuçlar alacağına, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, herhangi hukuki bir mahkemeden müspet sonuç almaya alamettir. Hayatının kurtarıldığını gören kişi kendisinden yaşça büyük birinden çok büyük bir yardım görür. Maddi konuda ailesinden kalan bir mirasa kavuşan kimseleri de tabir eden rüya, bekar kişilerin kendi iş çevresinden biri ile kuracağı bir yuvaya da delalet eder.


Rüyada Can Kurtarmak
   İyilikte bulunmaya, herkes tarafından sevilen ve takdir edilen biri olmaya işarettir. İşyerindeki performansının beğenilmesi sonucunda kişinin büyük bir terfiyle onurlandırılacağı, aile hayatında yaşadığı sorunların ise kendiliğinden düzelip, hasta kimselerin ise eski sağlıklı günlerine yeniden kavuşup mutlu olacağı şeklinde de yorumlanır.

Etiketler; rüyada hayat kurtarmak diyadinnet, rüyada birini boğulmaktan kurtarmak, rüyada birini ölümden kurtarmak, rüyada birini kurtarmaya çalışmak, rüyada çocuğu ölümden kurtarmak, rüyada birini düşmekten kurtarmak, rüyada birinin seni kurtarması, rüyada biri tarafından kurtarılmak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi