Rüyada HAZİNE Görmek

Rüyada Hazinenin Görülmesi rüyada hazine yeri görmek rüyada başkasının define bulduğunu görmek rüyada hazine bulmak islami rüyada hazine sandığı görmek rüyada hazine görmek için dua rüyada define haritası görmek rüyada define bulmak diyanet rüyada define kazmak
Rüyada HAZİNE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HAZİNE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hazine görmek, hem meşru hem de gayri meşru işlere tabir edilir. Bu rüya, kişinin geçmişte gayri meşru bir iş yaptığına ve bunu kendisinden başka en az bir kişinin daha bildiğine işaret ederken aynı zamanda maddi değeri olan mallara sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibi oturduğu yerden çok büyük bir mal varlığının varisi olacak, bu sayede de bir anda bolluğa kavuşarak hayatı bambaşka şekilde değişecektir.

Rüyada Hazine Bulmak
   Rüyasında hazine bulduğunu gören kişi, kendisi için çok değerli biri haline gelecek ve tabiri caizse eteğinden hiç ayrılmayacağı bir kişi ile bir araya gelecek ve o kişiden bir daha hayatı boyunca ayrılmayacak demektir. Bu rüya, aynı zamanda hayırlı bir gönül işi ile tabir edilir.

Rüyada Hazine Aramak
   Rüyada hazine aradığını gören kişinin resmi bir kurumda önemli bir işi olabilir. Ayrıca, rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği bir şey için çok uğraş vereceğine ve araya hatırı sayılır kişileri koyacağına tabir edilir.

Rüyada Hazine Haritası Görmek
   Büyük şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm hayatının değişmesine ve hayatına adeta sihirli bir değnek değmişcesine güzelleşmesinde delalet eder. Rüya sahibi kalan ömrünü hayırlara kavuşarak geçirecek demektir.

Rüyada Hazine Sandığı Görmek
   Rüya sahibinin aile hayatında büyük mutluluk yakalayacağına işaret eder. Rüya sahibi, ruh ikizi olduğuna inandığı aynı zamanda çok da zengin olan bir kişi ile dünya evine girecek, geçim sıkıntısı ve anlaşmazlık yaşamayacağı için de çok mutlu olacaktır.

Rüyada Hazine Yeri Görmek

   Rüya sahibinin kendisi için çok hayırlı ve isabetli bir iş yapmasına ve bu iş sayesinde hayatı boyunca kalkınmasına tabir edilir. Kişi, yedi sülalesine yetecek kadar büyük bir zenginlik elde edecek ve bu zenginliği çok çalışmasına borçlu olacaktır.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada hazine görmek, ilme delalet eder. Binaenaleyh rüyada bir hazineye rastladığını gören kimse, eğer talebe ise ilme nail olur. Eğer esnafsa ticaret yapar ve infakta bulunur. Eğer o kimse sultanın adamlarından ise, hidayet ve adle nail olur. Her sanatkar için bu rüyanın tabiri böyledir.
Hazineler insanın birçok şehirlerde nail olacağı iş ve görevlere delalet eder. Rüyada içinde az bir mal olan bir define bulduğunu gören kimsenin, çabuk atlatacağı bir sıkıntıya delalet eder. Eğer onda çok mal olursa, üzüntü ve kedere delalet eder. Bazen de defineye kavuşmak rüya sahibinin ölümüne delalet eder.
Rüyada bir define gördüğünü gören kimse, zengin olur ve hakim tarafından onun zenginliği ile hükmedilir.
Rüyada büyük bir mala rastladığını gören kimse, şehit olur.
Define, işleri kolaylaştırmaya delalet eder. Çünkü onda olan şey ekseriya zahmet çekmeye ve sıkıntıya delalet eder.
Bazen de define elbiseye maden de evlenmek isteyen için bakire bir kıza delalet eder.
Bazen define insanın biriktirip yığdığı ve zekatım vermediği mala delalet eder.
Define kar ve ticaret edecek yere delalet eder.
Bazen hazine görmek, sarraf veya cevherciyi görmeye delalet eder. Bazen de kaybolmuş bir şeyi bulmaya ve unuttuktan sonra bir şeyi hatıra getirmeye delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Öğrenci için ilme, tüccar için bol kazanca ve infak etmeye, yöneticiyse adil davranmaya ve halka şefkat göstermeye, sanat erbabı için mesleğinde isim ve şöhret yapmaya, Hazine kişinin eşine, kendi malına, sırları saklamaya, saman altından su yürütmeye yahut güzel elbiseye, Hazine bulunsa fakat ona erişilerek alınamasa cimriliğe ve zekatını vermemeye, halka ve kendine zulmetmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Define.)

Etiketler; rüyada hazine bulmak, rüyada hazine görmek, rüyada define aramak, rüyada hazine yeri görmek, rüyada hazine aradığını görmek, rüyada define kazmak, rüyada hazine görmek için dua, rüyada hazine anahtarı görmek, rüyada hazine haritası bulmak, rüyada hazine yeri görmek, rüyada başkasının define bulduğunu görmek, rüyada hazine bulmak islami, rüyada hazine sandığı görmek, rüyada hazine görmek için dua, rüyada define haritası görmek, rüyada define bulmak diyanet, rüyada define kazmak, rüyada hazine görmek nedir, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi