Rüyada HEDİYE Görmek

Rüyada Hediyenin Görülmesi rüyada hediye paketi görmek rüyada bir erkekten hediye almak rüyada elbise hediye almak rüyada hediye almak diyanet rüyada kolye hediye almak rüyada çanta hediye almak rüyada hediye ayakkabı almak rüyada babadan hediye almak
Rüyada HEDİYE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada HEDİYE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hediye görmek, kötü, sizi rahatsız eden şeylerden kurtulmaya, dostlukla pekiştirilmiş sevgiye işarettir. Uzun süre zarfında birbirleriyle konuşmayan arkadaşların, komşuların bir araya gelerek barışacağına, dünya evine girmek amacıyla kız istemeye gidenler ile karşılayanların aralarındaki dostluk ve uyum ile tabir edilmektedir.
Rüyasında hediye görmek genel olarak hayırlara yorumlanmaktadır, rüyasında hediye verdiğini yahut aldığını görmek, hayırlıdır. Her iki taraf için de arzularına ulaşacağına işaret eder. Eğer hediye kötü bir şey ise, alan kişinin veren kişi tarafından zarar göreceğine tabir edilmektedir. Kendisine hediye verildiğini gören kişi, sevdiğine kavuşup evleneceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Hediye Almak

   Rüyasında birinden hediye almak, hayatınızda çok şanslı şeyler ile karşılaşıp mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Hediye almak, aşk ve iş yaşamında iyi ve güzel yerlere gelebileceğine dair haberler vermektedir. Rüyanızın içerinde birisinden hediye aldığınızı fakat içerisindekini tahmin edemediğinizi görmek, arkadaşınızdan kötü bir olay sonucunda kopacağınız fakat bunun nedenini bir türlü öğrenemeyeceğinize delalet eder.
Eşinize bir hediye almanız yahut eşinizin size bir hediye alması, ilişkinizde yoktan nedenlerden dolayı kırgınlıklar, küslükler çıkacağına işarettir. Rüyanızda size hediye alan ve bunu vermek için gizlice uğraşan birisini gördüyseniz, sizin arkanızdan aleyhinizde birtakım dedikodular çıkacağına işarettir. Eğer çocuklarınızdan birisinin size bir hediye aldığını gördüyseniz, çocuklarınızı sizin ilginizden yoksun bıraktığınızı ve onların geleceklerine dair yardım etmeyip, geleceklerini kendi hallerine bıraktığınızın işaretidir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada hediye alınıp verildiğinin görülmesi genel olarak hayırla tabir edilir. Rüyanızda bir kişiye hediye verdiğinizi görmeniz; veren ve alan için hayra yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında kendisine hediye verildiğini görmesi; o kimsenin evleneceğine, kişinin rüyasında kendisine yaşlı bir kadın veya erkek tarafından hediye verildiğini görmesi; o kimsenin hayra nail olacağına, kişinin rüyasında bir başkasına hediye verdiğini ve o kimsenin de bu hediyeyi kabul etmediğini görmesi; rüya gören kimsenin kötü bir söz işiteceğine işaret eder. Sâlimî'nin yorumuna göre: Rüyada hediye verildiğinin veya alındığının görülmesi dedikoduya yorumlanır. Rüyanızda bir başkasında hediye aldığınızı ve fakat hediye paketinin içinde ne olduğunu bilmediğinizi görmeniz; sizin birisinden kinayeli bir söz işiteceğinize ve fakat bu sözün ne için söylendiğini anlamayacağınıza işaret şeklinde tabir olunur. Rüyanızda birisine hediye verdiğinizi görmeniz: o kişinin size olan davranışlarını beğenmediğinize, rüyanızda eşinizin size bir hediye aldığını veya sizin eşinize bir hediye verdiğinizi görmeniz; ikinizin arasında bir dargınlığın çıkacağına yorumlanır. Rüyanızda çocuklarınızdan birisinin size hediye aldığını görmeniz; o çocuğunuzun geleceğini düşünmediğinize, rüyanızda büyük bir kimsenin size hediye gönderdiğini görmeniz; işinizden ayrılacağınıza işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Ferahlığa, dostluk ve sevgiye, dargınların barışmasına, evlenmek amacıyla kız istemeye ve insanlar arasındaki dostluk ve uyumlu yaşamayı temin eden sebep ve vesilelere delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada hediye göndermek, ferahlığa işaret eder. Hediye "Hediyeleşiniz ki, birbirinizi sevesiniz" hadis-i şerifince sevgi ve dostluğa işaret eder. Hediye, birbirine dargın kimselerin barışmasına işaret eder. Bazı tabirciler, hediye nikahlanmak için kadın istemek şeklinde yorumluyorlar. Rüyada kendisine bir tabak içinde taze meyve gönderildiğini gören kimsenin kızma, görücü gelir. Kızı yoksa ona hediye gönderen kimse ile onun arasında dostluk ve sevgi meydana gelir.

Etiketler; rüyada hediye almak, rüyada hediye görmek, rüyada hediye vermek, rüyada hediye kolye almak, rüyada hediyeleşmek, rüyada hediye paketi, rüyada hediye küpe almak, rüyada hediye saat almak, rüyada hediye kalem almak, rüyada hediye paketi görmek, rüyada bir erkekten hediye almak, rüyada elbise hediye almak, rüyada hediye almak diyanet, rüyada kolye hediye almak, rüyada çanta hediye almak, rüyada hediye ayakkabı almak, rüyada babadan hediye almak, rüyada hediye çiçek almak, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi