Rüyada İDAM Görmek

Rüyada idamın Görülmesi rüyada birinin idama gittiğini görmek rüyada idamdan kurtulmak ruyada idamla yargilanmak rüyada idamlık adam görmek rüyada idamlık mahkum görmek rüyada idamdan kaçmak rüyada idama gitmek rüyada idamı beklemek
Rüyada İDAM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İDAM Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada idam görmek, uğursuzluk anlamına gelir. Borca, sağlık sorunlarına, kazalara ve belalara, musibetlere ve melanete delalet eder. Rüya sahibinin hayatının karışacağı, iyi geçindiği kişilerle arasının bozulacağı, ticaret hayatında iş yaptığı kişilerle bazı sorunlar yaşayacağı ve her şeyin alt üst olacağı, kendisine yeni bir düzen kurmanın hem zor olacağı hem de uzun bir zaman alacağı anlamına gelir.

Rüyada İdam Sehpası Görmek
   Rüyada idam sehpası görmek, rüya sahibinin yaptığı bazı işlerden emin olmayışı nedeni ile huzursuz günler yaşayacağına ya da beklenti içinde olduğu ve haber beklediği bir şeyden ötürü sabırsızlanıp, telaşlanacağına tabir edilir.

Rüyada Darağacı Görmek
   Rüyada darağacı görmek, mutluluk olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin arzularının gerçekleşeceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına delalet eder.


Rüyada Asılmak

   Rüyada asılmak hayra ve iyiliğe işaret eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının biteceği, dualarının kabul olacağı, işlerinin yolunda gideceği, şansının ve bahtının açılacağı şeklinde yorumlanır. Kişi, geleceği için çok hayırlı adımlar atacak ve bunun huzurunu yaşayacak demektir.

Rüyada Asılmaktan Kurtulmak
   Rüyada asılmaktan kurtulmak da iyidir. Kazadan ve beladan uzaklaşmaya, şanssızlığını ve kısmetsizliğini yenmeye, mutlu, başarılı ve sağlıklı olmaya, insanlarla iyi geçinmeye, hayatın artık yolunda gitmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Hapishaneye Düşmek
   Rüyada hapishaneye düşmek kişinin kendisini huzursuz ve mutsuz hissettiren her türlü düşüncesinden ve duygularından kurtulacağına, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Eve Hapsolmak
   Rüyada eve hapsolmak, rüya sahibinin rızıklanacağı ya da hayırlı olacak işlere gireceği bir hanenin olduğu anlamına gelir. Hayır getirecek bir yuvanın varlığına yorulur.


Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

Birinin idam edildiğini görmek; bir düşmanı yeneceğinize veya yeni bir düşman edineceğinize

Bir dostunuzun veya yakınınızın idam edildiğini görmek; sevdiğiniz bir dostunuz veya akrabanızdan ayrılacağınıza

İdam edildiğinizi görmek; canınızın yandığını hissettiğiniz takdirde hastalığa, aksi takdirde utanç verici bir duruma düşeceğinize ve aşağılanacağınıza işarettir.


Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda asılarak idam edilmiş bir kişi görmeniz; emsalleriniz arasında şeref ve itibarınızın artacağına ve mesleğinizde büyük başarılar sağlayacağınıza, rüyanızda bir mahkeme tarafından idama mahkum edildiğinizi görmeniz; ömrünüzün uzun olup, torunlarınızı görme saadetine nail olacağınıza, rüyanızda bir idam kararının infaz edildiği sahneyi izlediğinizi görmeniz; uzun sürecek yaşantınız boyunca birçok acıklı olaylarla karşılaşacağınıza yorumlanır.

Etiketler; rüyada idamı beklemek, rüyada idamdan kurtulmak görmek, rüyada idama mahkum edilmek, rüyada idamdan kurtulmak, rüyada idama hazırlanmak, rüyada idamlık adam görmek, rüyada idamdan kaçmak, rüyada idama mahkum olmak, rüyada idam görmek, rüyada birinin idama gittiğini görmek, rüyada idamdan kurtulmak, ruyada idamla yargilanmak, rüyada idamlık adam görmek, rüyada idamlık mahkum görmek, rüyada idamdan kaçmak, rüyada idama gitmek, rüyada idamı beklemek, rüyada idam edilmek, idam edildiğimi, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi