Rüyada İFLAS Görmek

Rüyada iflasın Görülmesi rüyada şirketin battığını görmek rüyada işyerinin battığını görmek rüyada işyerinin kapandığını görmek rüyada parasız kalmak rüyada battaniye rüyada boş dükkan görmek rüyada ağlamak rüyada para görmek
Rüyada İFLAS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İFLAS Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada iflas görmek, rüyayı gören kişinin rüyasına benzer şekilde tabir edilir ve gerçekten de maddi olarak zarar edeceği işlere gireceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok çalışarak, emek vereceği ve günlerce uğrunda uykusuz kalacağı ve yorgun olacağı projelerin ona fayda getirmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada İflas Etmek

   Rüyayı gören kişinin üzüleceğine, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine alamet eder.

Rüyada İflas Eden Birini Görmek
   Rüyayı gören kişinin geçiminin zorlaşacağına, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, kısmetlerinin de kapanacağına tabir edilir. Rüya sahibi hayırsız kişilere çatacak, yanlış işlere girecek, yokluk çekecek, bolluk içinde yaşarken deyim yerindeyse bir kuru lokmaya muhtaç kalacak demektir.

Rüyada Başkasının İflas Ettiğini Görmek
   Bu rüya da yine rüyayı gören kişi üzerinden açıklanır ve hayır olmadığı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin fakirleşeceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine ve deyim yerindeyse düşmanlarını kendisine güldürecek hallere geleceğine delalet eder.

Rüyada Şirketin İflasını Görmek
   Rüyayı gören kişinin gerek iş gerekse aile hayatındaki huzurunun, rahatının ve düzeninin bozulacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin söneceğine, umutlarının da tükeneceğine rivayet edilir.

Rüyada Şirketin Battığını Görmek
   Rüyada şirketin battığını görmek de şirketin iflas ettiğini görmekle aynı anlama gelir ve her iki rüyanın da uğursuz olduğu, kötü günleri haber verdiği, hak edilenin alınamayacağına işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Haksızlığa uğramaya ve alın terinin karşılığını görememeye delalet eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada iflas ettiğine hükmedildiğini görenin, din ve dünyasındaki noksanlığına delalet eder. Çünkü (teflis) kelimesi (fülüs) den müştaktır. Bu da malın bayağısıdır.
İflas eden hasta ise ölümüne, rızkının kesilmesine, sanatından daha aşağı bir sanata veya memleketinden başka bir yere göç etmesine delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Bulunduğu ortamdan göç etmeye, iş değiştirmeye, kazanç ve rızıkta gerilemeye, din ve dünyasında noksanlığa delalet eder.

Etiketler; iflas ettiğimi gördüm, birinin iflas ettiğini görmek, başkasının iflas ettiğini görmek, arkadaşının iflas ettiğini görmek, ailenin iflas etmesi, eşinin iflas ettiğini görmek, babanın iflas ettiğini görmek, rüyada şirketin battığını görmek, rüyada işyerinin battığını görmek, rüyada işyerinin kapandığını görmek, rüyada parasız kalmak, rüyada battaniye, rüyada boş dükkan görmek, rüyada ağlamak, rüyada para görmek, birini iflas etmiş görmek, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi