Rüyada İFTAR Görmek

Rüyada iftarın Görülmesi iftar yemeği verdiğini görmek iftar sofrası hazırladığını görmek iftar yemeğine gitmek kalabalık iftar sofrası görmek iftar hazırlığı yapmak iftar saatini beklemek iftar daveti vermek iftar davetine gitmek
Rüyada İFTAR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İFTAR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada İftar görmek, manevi anlamda tatmin olunacak bir hayat sürüldüğüne, kişinin kendisi de dahil olmak üzere iyi bir aileye mensup olduğuna ve tüm ev halkının birlik, beraberlik inancına sahip olduğuna, her işi gönülden yaptığına ve içinde Allah korkusu olduğu için asla kul hakkı yenmediğine delalettir. Ticaretle uğraşan kimseler için çalışanların hakkının yenilmediğine ve herkese hakkı neyse teslim edildiğine, hayatı boyunca kişinin pek çok hayır duası aldığına alamet eder.

Rüyada İftar Yapmak
   İftar yapmak kişinin büyük bir hayır işleyeceği manasına gelir. Sevap işlemeyi seven kimselerin okul, hayrat veya cami gibi çok önemli, büyük bir hayır işinde görev alacağına, maddi ve manevi olarak destek olacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine ve tüm dualarının gerçek olacağına alamettir. Pek çok açıdan hayırlı kabul edilen bu rüya, rızkını helal yollardan sağlayan rüya sahibinin rızkının artacağını ve maddi anlamda da hiçbir zaman dara düşmeden, güzel bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada İftar Yemeği Yemek

   Kişiye sonrasında çok büyük getirileri olacak önemli bir iş fırsatı çıkacağına ve akıllı yatırımlar yapılacağına alamet olan rüya, yaşamı boyunca herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmayan, hastalık veya kazalardan uzak bir hayat sürüleceğinin de ifadesidir. Kalabalık bir sofrada iftar yemeği yiyen kişilerin aileleri de zengin olur ve evlerindeki bereket hiç eksilmez Tek başına iftar yemeği yediğini görmek ise, kişinin her sorunu tek başına halledebileceğini ve ayakları üzerinde dururken her durumda şükretmeyi bilerek yaşayacağını tabir eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Ramazan orucunu açmak için iftar etmek yahut iftar vermek rahmet ve mağfirete, rızık ve berekete, Ramazan-ı Şerif ayı dışında iftar etmek korku ve sıkıntıdan kurtulmaya, sevince vesiye olacak haber ve gelişmelere delalet eder.


Seyyid Süleyman :
   Bkz. Oruç.

Etiketler; iftar vakti, iftar yemeği vermek, iftar açamamak, iftar yapmak diyanet, iftar yemeği yemek, iftara misafir çağırmak, iftar sofrası görmek, iftar için yemek yapmak, iftar yemeği verdiğini görmek, iftar sofrası hazırladığını görmek, iftar yemeğine gitmek, kalabalık iftar sofrası görmek, iftar hazırlığı yapmak, iftar saatini beklemek, iftar daveti vermek, iftar davetine gitmek, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi