Rüyada İFTİRA Görmek

Rüyada iftiranın Görülmesi iftiraya uğramak ve ağlamak iftiraya uğramak ve kurtulmak iftiraya uğramak ve kavga etmek iftiraya maruz kalmak iftiraya uğramak ve ağlamak islami birine iftira atıldığını görmek hırsızlıkla suçlanmak
Rüyada İFTİRA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İFTİRA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada iftira görmek, rüyayı gören kişinin üzülmesine neden olacak tatsız olayların yaşanacağına, bu durumun ruhsal olarak onu çok etkileyeceğine, neşesini kaçıracağına, sağlığının ve ağız tadının da bozulmasına neden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü ve zor günler geçireceğine, yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına ve gerginleşeceğine işaret eder.
Rüyada İftira Atıldığını Görmek
Rüyayı gören kişinin tatsız ve kötü haberler alacağına, sinirleneceğine, insanlarla karşı karşıya geleceğine ve onlarla arasına mesafe koymaya karar vereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin özel hayatında yaşayacağı nahoş olayların meslek hayatında da başarısız olmasına ve tüm huzurunun kaçmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada İftira Atmak
   Rüyayı gören kişinin gözüyle görmediği şeylere itibar edeceğine, bu nedenle insanların günahına gireceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına alamet eder. Rüya sahibinin çevresindekilerin tepkisine neden olacak şeyler yapacağı anlamına gelir ve hayırlara yorulmaz.

Rüyada İftira Almak
   Rüyayı gören kişinin kırılmasına, alınmasına ve bir o kadar da hayrete düşmesine neden olacak bazı durumların ortaya çıkacağına, onun da bu duruma içerlemesine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada İftiraya Uğramak

   Rüyayı gören kişinin zor günler yaşayacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, zarar edeceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına rivayet edilir.

Rüyada İftiraya Uğrayıp Ağlamak
   Rüyayı gören kişinin ilk olarak kederlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacak bazı gelişmelerin yaşanacağına, bu durumun kendisini çok üzeceğine ve yıpratacağına, en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine yorulur.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir iftiraya uğradığınızı görmeniz; derin bir keder ve üzüntüye maruz kalacağınıza ve ne kadar uğraşsanız bile bu sıkıntılardan kurtulamayacağınıza yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   İffetli bir kadına iftirada bulunmak çirkin işe ve ilahi gazaba, Bir kimseye bir şeyden dolayı iftirada bulunmak ona kimseye gadr etmeye, haksızlık yapmaya; Birinin kendine sövdüğünü ve iftirada bulunduğunu görmek o kimseye karşı zafer bulmaya yahut mazlumun zalime galip gelmesine, Bir iftiraya maruz kalmak geçici üzüntüye, tövbe ve tedbir ile huzurun gerçekleşmesine delalet eder.


Molla Cami Tabiri :
   Rüyada iftiraya uğramak, sıkıntı ve kedere düşüleceğine, iftira etmek ise gıybet etmeye ve arkadaşları hakkında kötü düşünmeye işaret eder.

Etiketler; iftira atılması, iftiradan aklanmak, iftiradan kurtulmak, iftira atan kişiyi görmek, iftiraya uğramak ve kurtulmak, iftiraya maruz kalmak, iftiraya uğrayıp aklanmak, iftiraya uğramak ve ağlamak islami, iftiraya uğrayıp ağlamak, iftira ile hapse girmek, iftiraya uğramak ve ağlamak, iftiraya uğramak ve kurtulmak, iftiraya uğramak ve kavga etmek, iftiraya maruz kalmak, iftiraya uğramak ve ağlamak islami, birine iftira atıldığını görmek, hırsızlıkla suçlanmak, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi