Rüyada İĞDE Görmek

Rüyada iğdenin Görülmesi rüyada iğde meyvesi görmek rüyada iğde ağacı dikmek rüyada iğde ağacı diktiğini görmek rüyada iğne yediğini görmek rüyada iğde çiçeği görmek rüyada iğde çekirdeği görmek rüyada iğde satın almak rüyada iğde ağacı kesmek
Rüyada İĞDE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İĞDE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin toplum içinde itibar sahibi olduğuna ve yaptığı güzel işlerle anılıyor olmasına delalet eder. Rüya sahibinin neredeyse çevresinde olup da kendisine hayrı dokunmayan kişi kalmamıştır bu sayede de arkasından hayır duası edeni de çoktur. Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin iyi niyetlerine ve hak yolunda gerçekleştirmek istediği hayırlara işaret eder.

Rüyada İğde Yemek
   Rüyada iğde yemek, rüya sahibinin gönlü zengin, eli bol, huyu güzel kimse olduğu ile tabir edilir. Rüyasında iğde yediğini gören kişi düşmanına karşı bile iyi niyet ve iyi tutum içindedir, yumuşak kalpliliği ve vicdan sahibi olması nedeniyle de kendine yapılacak kötülükleri bile affedecek kadar yüce gönüllü olduğuna tabir edilir.

Rüyada İğde Toplamak
   Rüyasında iğde topladığını gören kişi, aileden görgülü, terbiyeli, efendi ve asil kişi olarak değerlendirilir. Rüya sahibi, herkesle selamlaşacak kadar alçakgönüllü fakat herkesle dost meclisinde bulunup sohbet etmeyecek kadar da ağır ve seçici bir kişilik şeklinde tasvir edilir.

Rüyada İğde Dalı Görmek
   Rüyada iğde dalı görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan pek çok hayırlı olaya delalet eder. Rüya sahibi dünyanın tüm güzelliklerinden yaralanma ve her türlü kutsal duyguyu yaşama şansına nail olacak demektir.

Rüyada İğde Çiçeği Görmek
   Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulup, esenliğe kavuşmasına tabir edilir. Bu rüya, kederden yüzü solmuş, gözlerinin ışığı kaybolmuş olan rüya sahibinin mutlu olacağı güzellikler yaşamasına delalet eder.

Rüyada İğde Ağacı Görmek

   Rüya sahibinin hayatta tuttuğu her dalın bereketli olacağına, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında hayır ve mutluluk bulacağına, kendisi için faydalı şeyler yapacağına tabir edilir.


Tiflisi Tabirleri :

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada iğde görmenin üç tabiri vardır:

1- Mal

2- Kazanç

3- Uyumsuz bir kişiden menfaat elde etmek.

İbn-i Şirin :

İğde; zahmetle elde edilen helal kazanca

İğde satın aldığınızı veya birinin size iğde verdiğini görmek; helal mal elde edeceğinize işarettir.

Cabir Mağribi :

Ağaçtan iğde topladığınızı görmek; ahlaksız ve kaba birinden mal elde edeceğinize…

İğde yediğinizi görmek; eşinizin malını harcayacağınıza işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında iğde yediğini görmesi; o kimsenin temiz yürekli ve iyi ahlaklı bir kişinin arkadaşlığını kazanacağına işaret şeklinde tabir edilir.

İhya Rüya Tabirleri :

Mala, elbiseye ve rızka delalet eder.


Molla Cami Tabiri :
   Rüyada iğde veya iğde ağacı görmek, rüya sahibinin iyi dostlar edineceğine ve helal para kazanacağına işaret eder. Rüyada iğde yemek, sıkıntıya girmeye işaret eder.

Etiketler; rüyada iğde ağacı görmek ve yemek, rüyada iğde çekirdeği görmek, rüyada iğde toplamak ve yemek, rüyada iğde ağacı kesmek, rüyada iğde dalı görmek, rüyada iğde ağacı görmek ne anlama gelir, rüyada iğde çiçeği, rüyada iğde çiçeği toplamak, rüyada iğde görmek ne demektir, rüyada iğde meyvesi görmek, rüyada iğde ağacı dikmek, rüyada iğde ağacı diktiğini görmek, rüyada iğne yediğini görmek, rüyada iğde çiçeği görmek, rüyada iğde çekirdeği görmek, rüyada iğde satın almak, rüyada iğde ağacı kesmek, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi