Rüyada İĞNE Görmek

Rüyada iğnenin Görülmesi iğne vurulmak görmek iğne toplamak toplu iğne görmek şırınga görmek toplu iğne görmek diyanet iğne batması iğne görmek neye işarettir yorgan iğnesi görmek
Rüyada İĞNE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İĞNE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada iğne görmek henüz evlenmemiş biri için temiz bir izdivaca, sıkıntıda olan kişi için düze çıkmaya, hasta olan kişi için sağlığına kavuşmaya, ayrı düşmüş olanlar için kavuşmaya, darlık ve yokluk çekenler için bolluğa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin rüyada elinde bir iğne tutuyor olması bozulmuş ve yolunda gitmeyen hayatının da işlerinin de düzeleceğine delalet eder. Rüyada dikiş diktiğini görmek düzenli, dingin ve huzurlu bir yaşam anlamına gelir. Rüyada dikiş yapılan iğnenin kırılması, yere düşmesi ya da yerde kaybolması yolunda giden şeylerin yolundan sapacağına ve tersine döneceğine delalet eder. Rüyada iğne görmek aynı zamanda huzur ve mutluluk içinde geçinen, aynı dili konuşmayı başaran çiftlere işaret eder. Rüyada iğneyi yuttuğunu gören kişi dostu olduğunu sandığı bir düşmanına koz verecek demektir. Rüyada birisine iğne battığını gören kişinin, o kişiyle arasının açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Toplu İğne Görmek
   Rüyada toplu iğne görmek kişinin içine düşeceği sıkıntılı, zor ve meşakkatli bir duruma işaret eder.

Rüyada Şırınga Görmek

   Rüyada şırınga görmek hayırlara işaret etmez. Sağlık sorunlarına, hayal kırıklıklarına, işlerin bozulmasına, kazancın ve bereketin azalmasına delalet eder. Rüyada kendisine iğne yapıldığını gören kişi önemsiz bir yaralanma ya da sağlık sorunu ile karşılaşabilir.

Rüyada İğneyle Dikiş Dikmek
   Rüyada elinde iğne iplik dikiş yaptığını gören kişinin kısmeti açık olur. İşleri ve kazancı artar, sorunları düzelir, huzuru ve neşesi yerine gelir.

Rüyada Çuvaldız Görmek
   Bir erkek eğer rüyasında çuvaldız görürse bu o kişinin eşinin kendisine bir kız çocuğu vereceği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi evli değilse rüyasında gördüğü çuvaldız kendisi için bir yol anlamına gelir. İş ya da tatil için gidilecek bir seyahate çıkmaya delalet eder.


Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi:

Rüyada iğne görmek; çok sıkıntı çekeceğinize işarettir.

Müellif :
   İğneyle bir şeyler diktiğinizi görmek; çeşitli işler yapacağınıza, bu işlerin size yarayacağına ve arzu ettiğiniz neticeye varacağınıza işarettir.

Kirmani :

İğneyle bir elbise diktiğinizi görmek; durumunuzun iyiye gideceğine ve arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşeceğine

İğnenizin kaybolduğunu görmek; durumunuzun kötüleşeceğine ve arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşmeyeceğine

İğnenizin çalındığını görmek; işinizin kötüye gideceğine

İğneyi bir yere batırdığınızı görmek; işinizin güzel, hayır, mutlulukla ve muradının hasıl olmasıyla sonuçlanacağına işaret eder.

Cabir Mağribi :

Birinin size iğne verdiğini görmek; iğneyi veren kimsenin gerçek hayatta sizi destekleyeceğine

Çok sayıda iğnenizin olduğunu görmek; hayra alamettir.

Çağdaş Ulema: İğne görmek; düşmanlığa

İğneyle iş yapmak; bazı işlerinizden dolayı düşman kazanacağınıza..

İğnenin bedeninize battığını görmek; bir dost kaybedeceğinize işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada iğne görülmesi; rüya sahibinin iyi bir kimse olmaya çalıştığına işaret eder. Kişinin rüyasında elinde bir iğne ile dikiş diktiğini görmesi; o kimsenin işlerinin yoluna gireceğine ve her halinin düzeleceğine, aynı zamanda arzu ve isteklerinin yerine geleceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında elindeki iğnenin kırıldığını veya eğrildiği görmesi; o kimsenin bütün işlerinin bozuk ve düzensiz gideceğim yorumlanır. Kirmani'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında iğne buluğunu görmesi; o kimsenin dağınık olan işlerinin yoluna gireceğine ve düzeleceğine, bir kimsenin rüyasında elinde iğne ile bir şey diktiğini görmesi; o kimsenin işlerinin yolunda gideceğine delaletle tabir olunmaktadır. Rüyanızda elinizdeki iğnenin kaybolduğunu veya çalındığını görmeniz; yapmayı düşündüğünüz işin olmayacağına ve işlerinizin bozulacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir iğnecinin kendisine iğne yaparak bayılttığını görmesi; yapmak için başvurduğu bir işten olumsuz cevap alacağına, kişinin rüyasında bir iğnecinin kendisinin bayıldığını görmesi; bu rüyanın aksi ile tabir olunur. Kişinin rüyasında iğne ve iplikle bir diktiğini veya diktirdiğini görmesi; o kimsenin kurmak istediği bir düzenin başarılı olacağına ve neticede ailece mutlu ve huzurlu bir hayat süreceklerine işaretle tabir olunmaktadır.

Etiketler; iğne vurulmak, iğne yapmak, iğne yutmak, iğne toplamak, iğne oyası görmek, iğne batması, iğne görmek ne demek, iğne aramak, iğne görmek diyanet, toplu iğne görmek, şırınga görmek, toplu iğne görmek diyanet, iğne batması, iğne görmek neye işarettir, yorgan iğnesi görmek, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi