Rüyada İLAÇ Görmek

Rüyada ilacın Görülmesi rüyada ilaç aldığını görmek rüyada ilaç kutusu görmek rüyada başkasına ilaç vermek rüyada hap görmek rüyada ilaç aramak rüyada ilaç yapmak rüyada eczaneden ilaç almak rüyada ilaç şişesi görmek
Rüyada İLAÇ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İLAÇ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ilaç görmek, düzgün karakterli, ağır başlı, vakur, oturmasını, kalkmasını bilen, sözü dinlenen, mantıklı kararlar alabilen ama duygularını da yok saymayan bir kimseye delalet eder. İlaç daha ziyade rüya sahibinin kişiliği ile tabir edilir. Rüyada ilaç görmek içi, dışı bir, kalbinin güzelliği ve iyiliği yüzüne yansımış, güzel bir insana işaret eder. Bu kişi toplumda iyi anılmasının yanı sıra aynı zamanda çoğunluğun çok sevdiği ve saygı duyduğu bir kişi olarak değerlendirilir.

Rüyada İlaç İçmek
   Rüyasında ilaç içtiğini gören kişi, gerçekten de üzüntülerine ve dertlerine şifa bulur. Kafasında kurup durduğu, kendi uydurup, kendi inandığı, saçma ve gereksiz düşüncelerinden kurtulur ve huzura kavuşur aynı zamanda çevresindekilere de nihayet huzur verir.

Rüyada İlaç Satın Almak
   Rüyada ilaç almak iki türlü tabir edilir. Eğer rüya sahibi ilacı kendisi gidip alırsa, iş hayatında yıldızının parlayacağına ve istikbalinin parlak olacağına işaret eder. Eğer ilacı bir kişi kendisine satıyorsa o halde bir kişiden göreceği zarar ya da kaba bir tabirle yiyeceği kazığa delalet eder.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

   Rüyada ilaç kutusu görmek rüya sahibinin mesele etmeyeceği, önemsiz bir söze delalet eder. Bu söz rüya sahibinin siniri bozmayı başaramayacak ve onu üzemeyecek demektir.

Rüyada İlaç Yazdırmak
   Rüyasında ilaç yazdırdığını gören kişi, patronundan yıllık iznini koparmayı başaracak demektir. Bundan sonrası rüya sahibi için ver elini deniz, kum ve eğlenceli yaz akşamları demektir. Bu değişiklik rüya sahibine ilaç gibi gelecektir.

Rüyada İlaç İstemek
   Rüyasında ilaç istediğini gören kişi çaresiz bir duruma düşecek ve etrafında yaralarını saracak gerçek bir dostunun olmayışının üzüntüsünü ve eksikliğini yaşayacak demektir. Bu gerçeğin acısı bir yandan yaşadığı çaresizliğin üzüntüsü bir yandan bastıracaktır.


Tiflisi Tabirleri :

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada sarı renkli ilaç görmek; hastalık ve sıkıntıya

İlaç kullandığınızı ve size iyi geldiğini görmek; hastaysanız şifa bulacağınıza ve rahatlığa çıkacağınıza

Tadı kötü olan bir ilaç içtiğinizi görmek; hastalanacağınıza, aynı ilacın etkisini gösterdiğini görmek ise, dini inancınızın güzel olduğuna

Yukarıdaki rüyanın aksini görmek; kötüye işarettir.

Allame Meclisi:

İlaç görmek; son derece iyiye tabir edilir.

İbn-i Şirin :

Hastalandığınızı, bu yüzden ilaç kullandığınızı ve kullandığınız ilacın size iyi geldiğini görmek; inanç bakımından iyi bir konumda olduğunuza; bunun aksini görmek ise, inancınızın bozulacağına…

İyileşmek için ilaç kullandığınızı görmek; ilacın etkisi miktarınca dünya saadeti peşinde koşacağınıza

İnsanlara ilaç temin ettiğinizi görmek; insanlara iyilik edeceğinize…

Katı ilaç kullandığınızı görmek; üzüntü ve sıkıntı içindeyseniz, bundan kurtulacağınıza işarettir.

Kirmanİ :

Kullandığınız ilaçtan zarar görmek; gerçek hayatta da zarar göreceğinize…

İlaç kullandığınızı ve hemen ardından şuurunuzu kaybettiğinizi görmek; üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.

Cabir Mağribİ :

Birinin size ilaç verdiğini görmek; kız çocuğunuz olacağına işarettir.

Çağdaş Ulema :

İlaç yapmak; hastalığa

İlaç içmek; telafi edebileceğiniz zararlarla karşılaşacağınıza

Bitkisel ilaçlar görmek veya yemek; iyi olmayan birtakım ticarİ işlerinizi sonlandıracağınıza işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :

   Rüyada ilaç görülmesi; hasta için şifaya, sağlıklı kimse için sıhhatin devamına ve iyiliğe yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında hasta olduğunu ve bunun için de ilaç içtiğini görmesi; o kimsenin dinine bağlılığına, kişinin rüyasında bir eczaneden ilaç satın aldığını görmesi; o kimsenin ibadet maksadıyla bir camiye veya bir mescide gideceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir eczaneden almış olduğu ilacı içtiğini görmesi; o kimsenin ibadetlerinin kabul edildiğine, hasta bir kimsenin rüyasında tadı ve kokusu güzel bir ilaç içtiğini görmesi; o kimsenin şifa bulacağına, tadı ve kokusu iyi olmayan bir ilaç içtiğini gören kimsenin bu rüyasının hayra yorumlanamayacağına işaret eder. Bekar bir kimsenin rüyasında ev halkının kendisine verdiği bir ilacı içtiğini görmesi; o kimsenin evleneceğine, eğer evli ise bir çocuğu olacağına veya bir yolcusunun geleceğine yorumlanır. Rüyanızda bir ilaç kutusunu açtığınızı ve içinde ilaç olmadığını görmeniz; beklemekte olduğunuz bir haberin gelmeyeceğine, rüyanızda bir şişe içinde ilaç değil de su olduğunu görmeniz; beklentide bulunduğunuz bir hususta ümitlerinizin kırılacağına delalet şeklinde tabir olunmaktadır. Bir kimsenin rüyasında sarı renkli bir ilaç içtiğini görmesi; o kişinin hasta olacağına, beyaz renkte bir ilaç içtiğini görmesi; o kişinin şifa bulacağına, yeşil renkte bir ilaç içtiğini görmesi; o kişinin kendisin: ibadete vereceğine, hasta olan bir kişinin rüyasında siyah renkte bir ilaç içtiğini görmesi; o kimsenin hastalığının artacağına, kişinin rüyasında tadı güzel ve ferahlık verici bir ilaç içtiğini görmesi; o kimsenin hayatının sağlıklı ve rızkının da bol olacağına işaret eder. Rüyanızda göz damlası görmeniz, evinizde sizden gizlenen birtakım hususların bulunduğuna, bu damladan gözlerinize damlattığınızı görmeniz; sizden gizlenen şeylerin açığa çıkacağına işaretle tabir olunmaktadır. Rüyanızda burnunuza ilaç damlattığınızı görmeniz; bazı sırların sizden gizleneceğine, kulağınıza damla damlattığınızı görmeniz; hakkınızda birtakım dedikoduların bulunduğuna yorumlanır.

Etiketler; rüyada ilaç almak, rüyada ilaç içmek, rüyada ilaç aramak, rüyada ilaç yemek, rüyada ilaç vermek, rüyada ilaç satın almak, rüyada ilaç hap görmek, rüyada ilaç atmak, rüyada ilaç satmak, rüyada ilaç görmek islami, rüyada ilaç aldığını görmek, rüyada ilaç kutusu görmek, rüyada başkasına ilaç vermek, rüyada hap görmek, rüyada ilaç aramak, rüyada ilaç yapmak, rüyada eczaneden ilaç almak, rüyada ilaç şişesi görmek, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi