Rüyada İLTİFAT Görmek

Rüyada iltifatın Görülmesi rüyada başbakanın iltifat etmesi rüyada birinin bana iltifat etmesi rüyada bir kadından iltifat almak rüyada bir kadına iltifat etmek rüyada kıza iltifat etmek rüyada güzel olduğunun söylenmesi rüyada bir erkeğin iltifat ettiğini görmek rüyada sevdiğinden iltifat duymak
Rüyada İLTİFAT Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İLTİFAT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada iltifat görmek, yapılan işlerin kişiye büyük kar getireceğine ve alınacak övgülere, kişinin başarılarının bazı kıskançlıklara neden olacağına ve bu süreçte kendisini çekemeyen kişiler tarafından hoş olmayan bazı sözlere maruz kalınacağına alamet eder. Eğlence dolu ortamlarda bulunacak olan rüya sahibinin sanat ile ilgili yaratıcı yönünün gelişeceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına tabir edilir. İltifat görmek aynı zamanda kişinin üzerinde nazarın etkili olacağına ve hayatındaki gelişmeleri izleyen aşırı meraklı gözlere de delalettir. Yaşamsal anlamda zenginlik ve bolluk işareti olan rüya, yaşamın en güzel yönlerini yaşayabilecek bir sürece girildiğinin de haberini verir.

Rüyada İltifat Etmek

   Rüyada birine iltifat edildiğini veya kendisinin birine iltifat ettiğini görmek, aile içinde sorunu olan birine karşı motivasyon sağlayacak sözler söylemeye veya ona yardımda bulunmaya, kişinin kendi iş yerinde muhtaç kimselere iş vermek suretiyle büyük bir sevap işleyeceğine ve yaptığı iyiliklerin sonucunda manevi olarak da güçlü, huzurlu ve mutlu hissedeceğine işaret eder. Evli kimselerin evliliklerinde ikinci bahar yaşayacakları, bekarlar için de tam anlamı ile kendilerine uygun olarak nitelendirebilecekleri biri ile karşılaşıp yıldırım aşkına tutulacaklarını müjdeler.

Rüyada İltifat Almak
   Rüyasında kendisine iltifat edilmesi, kadınlar için güzelliklerinin zirvesinde olmak, erkekler için güçlerini tam olarak ortaya koyabilecekleri ve özellikle karşı cins açısından büyük ilgi göreceklerini işaret eder. İş veya kariyer açısından da kişinin hedeflediği noktaya gelebilmek için önünde hiçbir engel olmadığına ve sorunsuz bir iş hayatı sürdüreceğine, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına alamet eder. İltifat almak, anne baba tarafından gurur duyulacak, iyi kalpli ve dua alan bir evlat olunacağı anlamına da gelir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir başkasına veya bir başkasının kendisine iltifatta bulunduğunu görmesi; o kimsenin insanlar hakkında daima iyi düşünceli ve herkesi seven bir kimse olduğuna delaletle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında kendisine bir arkadaşının veya çalıştığı yerdeki amirlerinden birisinin iltifat ettiğini görmesi; o kimsenin bulunduğu yerde yükseleceğine, gelirinin artacağına, kişinin rüyasında ev halkının kendisine iltifatta bulunduklarını görmesi; o kimsenin iş hayatında başarılı olacağına ve herkes tarafından takdirle karşılanacağına yorumlanır.

Etiketler; rüyada birinden iltifat almak, rüyada sevgiliden iltifat almak, rüyada güzel iltifatlar almak, rüya tabirleri iltifat almak, rüyada bir erkekten iltifat almak, rüyada bir kızdan iltifat almak, rüyada birinin iltifat etmesi, rüyada birine iltifat etmek, rüyada başbakanın iltifat etmesi, rüyada birinin bana iltifat etmesi, rüyada bir kadından iltifat almak, rüyada bir kadına iltifat etmek, rüyada kıza iltifat etmek, rüyada güzel olduğunun söylenmesi, rüyada bir erkeğin iltifat ettiğini görmek, rüyada sevdiğinden iltifat duymak, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi