Rüyada İLTİHAP Görmek

   Rüyada iltihap görmek, pek de iyi şekillerde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına neden olacak bir takım sorunların baş göstereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin meslek hayatındaki verimliliğin düşmesine bu durumun özel hayatını da etkileyerek kişiyi mutsuz etmesine yorulur. Kişi, emeklerinin karşılığını istediği gibi alamayacaktır diye yorumlanır.


Rüyada iltihapın Görülmesi rüyada vücuttan irin sıkmak rüyada irin patlatmak ruyada irin ciktigini gormek rüyada çıbandan irin aktığını görmek rüyada sivilceden iltihap akması rüyada memeden iltihap akması rüyada kolundan irin aktığını görmek rüyada iltihaplı yara görmek
Rüyada İLTİHAP Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada İLTİHAP Görmek Rüya Tabirleri



Rüyada İltihap Sıkmak
   Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıktığı iltihabın patlayarak akması, dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde rahatlığının da yerine geleceğine tabir edilir. Fakat rüya sahibinin sıktığı iltihabın patlamaması durumunda çektiği sıkıntı ve zahmetin uzayacağına işaret eder.


Rüyada İltihap Akması
   Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü günlerin artık son bulacağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve kazancının da çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada İltihap Kusmak
   Rüyayı gören kişinin yaptığı bir hatanın farkına varacağı ve el açıp Allah’tan af dileyeceği ve tövbekar olacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin doğru yolu bularak içine düştüğü yanlışı bir daha tekrar etmeyeceğine ve bunun kendisine iyi bir ders olacağına alamet eder.

Rüyada İltihap Akıtmak
   Rüya sahibinin içine düştüğü çıkmazdan kurtulmaya çalıştığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılardan bunaldığına ve tüm enerjisini kurtuluşu bulmak için kullandığına işaret eder. Kişi yakın zamanda feraha erecek ve düze çıkacak demektir.


Rüyada İltihap Temizlemek
   Rüyayı gören kişinin şansının yaver gitmesi sayesinde hayatının yoluna girmeye başlayacağı, başarılarının artacağı, kısmetinin çoğalacağı yaşamına bolluğun, bereketin ve mutluluğun hakim olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri arkasında bırakacağına ve unutacağına tabir edilir.



Tiflisi Tabirleri :

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada bedende şişkinlik olduğunu görmenin beş tabiri vardır :

1- Malın çoğalması

2- Yararlı bir kadın talep etmek

3- Erkek çocuğa gebe olmak

4- Hacetin reva olması

5- Üzüntülerden kurtulmak.

Vücudunuzun tamamında şişkinlik olduğunu görmek; belirtilen her beş menfaati de elde etmek demektir.



İbn-i Şirin :

Şişkinlik; mal demektir.

Vücudunuzda şişkinlik olduğunu görmek; gördüğünüz şişkinlik kadar mala sahip olacağınıza

Vücudunuzdaki şişkinliğin iltihaplı olduğunu görmek; daha fazla mala işarettir.

Kirmani :

Bedeninizde şişkinlikle birlikte ağrı olduğunu görmek; şişkinlik miktarınca helal mal kazanacağınıza

Bedeninizdeki şişkinliğin ağrısız olduğunu görmek; haram mal elde edeceğinize işarettir.

Etiketler; rüyada iltihaplı tırnak görmek, rüyada iltihaplı parmak görmek, rüyada iltihap tükürmek, rüyada iltihaplı vajina görmek, rüyada iltihaplı sivilce sıkmak, rüyada iltihaplı ayak görmek, rüyada iltihaplı yara görmek, rüyada iltihaplı sivilce görmek, rüyada iltihaplı yara, rüyada iltihap akıtmak, rüyada iltihap patlatmak, rüyada vücuttan irin sıkmak, rüyada irin patlatmak, ruyada irin ciktigini gormek, rüyada çıbandan irin aktığını görmek, rüyada sivilceden iltihap akması, rüyada memeden iltihap akması, rüyada kolundan irin aktığını görmek, rüyada iltihaplı yara görmek, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi