Rüyada İNCİL Görmek

Rüyada incilin Görülmesi rüyada incil dinlemek rüyada incil ve kuran görmek rüyada tevrat görmek rüyada incilden ayet görmek rüyada kuran kerim görmek rüyada papaz görmek rüyada kitaplar görmek incil oku
Rüyada İNCİL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İNCİL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada incil görmek, rüya sahibinin, uzun zamandan beri yaşadığı başıboş hayatı, hayat içinde yaptığı hataları ve işlediği günahları düşünerek kendi kendine üzüntü duyması ve pişman olarak, yaptığı kötülükleri düzeltmek ve zarar verdiği insanlardan özür dilemek için çabalamasına tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, sürekli aynı şekilde devam eden hayatını gözden geçirerek nasıl düzene sokabileceğini ve nasıl daha iyi ve daha farklı bir hayat kurabileceğini düşündüğüne delalet edilir.

Rüyada İncil Okumak
   Rüyada incil okumak, yaşanan türlü sorun ve sıkıntılara ve yaşanan tartışmalara rağmen üzülmek yerine morali yüksek tutarak yeni çözümler bulmaya ve sorunlardan çıkış yolu bulmaya çalışmaya yorumlanır.

Rüyada İncil Dinlemek

   Rüyada incil dinlemek, içinde bulunduğu sosyal hayat ve iş hayatı içerisindeki onca ahlak bozucu ya da haram şeye rağmen rüya sahibinin harama el uzatmadığına, kötü şeylerden sakınıp namahreme bakmadığına ve çok kötü hallere düşse bile yalan söylemeyip kimseye ihanet etmediğine tabir edilir.

Rüyada İncil Bölümleri Görmek
   Rüyada incil bölümleri görmek, aile hayatında ve iş hayatında yaşanan sorunları çözmek için eş, dost ya da akrabalardan yardım alınmasına, alınan yardım sayesinde sorunların ve sıkıntıların çözülmesine ve rüyayı gören kişinin bu sayede kendisi ile ilgili derin ve hayatını olumlu yönde etkileyecek güzel kararlar vermesine işaret eder.

Rüyada İncil Almak
   Rüyada incil almak, iş hayatında ve sosyal hayatta ilgi çeken ancak daha sonra pişmanlık yaratan dünyevi şeylerden kaçmaya ve Allah sığınıp ondan yardım ve af dilemeye delalet edilir.

Rüyada İncil Yakmak
   Rüyada incil yakmak, hayatta yapılmış hatalardan ve işlenen günahlardan ve ister istemez söylenen yalanlardan pişman olup vicdan azabı çekerek Allah’a yalvarmaya tabir edilir.

Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :

İncil okumak; hak yoldan uzaklaşıp batıla sapılacağına ve kendi yanından görüş belirten kişiye işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında yüzünden incil okuduğunu görmesi o kimsenin hristiyanlara bir çıkar sağlayacağına, bir kişinin rüyasında ezberden incil okuduğunu görmesi; o kişinin batıla saplanacağına, haktan ayrılacağına ve hıristiyanlara yardım edeceğine işaret şeklinde tabir olunur.

Etiketler; rüyada incil dinlemek, rüyada incil yakmak, rüyada incil okumak görmek, rüyada incil tevrat görmek, rüyada incil ve kuran görmek, rüyada incil almak, rüyada incil dinlemek, rüyada incil ve kuran görmek, rüyada tevrat görmek, rüyada incilden ayet görmek, rüyada kuran kerim görmek, rüyada papaz görmek, rüyada kitaplar görmek, incil oku, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi