Rüyada İNCİR Görmek

Rüyada incirin Görülmesi rüyada kuru incir görmek rüyada incir ağacı görmek rüyada yeşil incir görmek rüyada dalından incir yemek rüyada incir ağacı ve meyvesini görmek rüyada incir yemek neye işarettir rüyada birine incir vermek
Rüyada İNCİR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İNCİR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada incir görmek her zaman iyiye yorulur şans, bereket, rızık ve kısmet anlamına gelir. Olgunlaşmış, neredeyse çürümeye yüz tutmuş incir ise ziyadesiyle elde edilecek kazanç ya da rızık anlamına gelir. İncirin tamamen çürümüş, bozulmuş ve hatta kurtlanmış olması yine kısmettir ama aynı zamanda düşman, haset ve çekemeyen komşu ya da arkadaş anlamına gelmektedir. Rüyasında incir satın aldığını gören kişi, bol rızık ve bol kazanç elde edecek demektir. Rüyada incir ağacı görmek din karşıtlarının yanında yer aldığı çok nüfuslu, varlıklı ve güçlü bir kimseye delalet eder. Rüyada incir yemek sevince, mutluluğa ve kişinin keyfinin yerinde oluşuna işaret eder. Rüyada incir ağacında hem incir hem de yaprağını görmek sıkıntı ve keder anlamına gelir.

Rüyada İncir Yemek
   Rüyada incir yemek soyun devamına nesillerin ve evlatların çokluğuna delalet eder. Aynı zamanda berekettir. Mevsiminde yenen incir, rüya sahibi için hayırlı olaylara ve hayırlı olacak işlere delalet eder.

Rüyada Kuru İncir Görmek

   Rüyada kuru incir görmek çok hayırlıdır. Rüyasında kuru incir gören kişinin mal varlığı artar ve zengin olur. Kazancı artar evindeki rızkı çoğalır, işleri açılır ve müşterileri artar.

Rüyada Tatlı İncir Görmek
   Rüyada olgun, tatlı ve güzel incir görmek zenginliğin git gide artacağına ve çoğalacağına delalet eder.

Rüyada Sarı İncir Görmek
   Rüyada sarı incir görmek, soluk ve sarı benizli birine işaret eder. Sarı incir görmek iyi değildir, sağlık sorunlarının baş göstereceğine ve rüya sahibinin sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüyada Siyah İncir Görmek
   Rüyada siyah incir görmek, kişinin çektiği vicdan azabına işaret eder. Rüyasında siyah incir gören kişi, yaptığı bir iş sonrasında çok pişman olup vicdan azabı çekecek demektir.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :

İncir yemek; mevsiminde iyiye, mevsimi dışında kötüye işarettir.

İncir toplamak veya başkasının size incir verdiğini görmek; sonradan pişman olacağınız bir iş yapacağınıza ve sıkıntı çekeceğinize işarettir.

Kirmani :

Sarı incir yemek; hastalığa

Siyah incir; üzüntü ve sıkıntıya

Mevsiminde yeşil ve lezzetli incir yemek; hayra yorulur.

Çağdaş Ulema :

Taze incir görmek veya yemek; insanlarla daha iyi ilişkiler kuracağınıza

Kuru incir görmek; malınızın azalacağına

İncir toplamak; herhangi bir hedefinize ulaşacağınıza

Birinin size incir ikram ettiğini görmek; samimi bir ilişki kuracağınıza

İncir yaprağı görmek; onurlu ve dindar biri olacağınıza

Herhangi bir maddeyle incir yaprağı yapmak; sizinle alay edileceğine

İncir ağacı görmek; dürtülerinizi kontrol edeceğinize işarettir.

Diyanet Ruya :
   Rüya tabircilerinin çoğunluğuna göre rüyada incir görülmesi ve yenilmesi; ittifakla iyiye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında sarı incir görmesi; o kimsenin hasta olacağına, siyah incir görmesi; o kimsenin pişman olacağına, yeşil incir görmesi; o kimsenin hayra erişeceğine, yine mevsiminde incir görmesi ve yemesi; o kişinin hayırlara nail olacağına yorumlanır. Ebu Said el-Vaiz'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında incir yediğini görmesi; o kimsenin neslinin çoğalacağına, bir yoruma göre de o kimsenin rızık elde edeceğine işaret eder.

Etiketler; rüyada incir yemek, rüyada incir toplamak, rüyada incir ağacı görmek, rüyada incir tatlısı görmek, rüyada incir toplamak yemek, rüyada incir yemek diyanet, rüyada incir koparıp yemek, rüyada incir ağacı dikmek, rüyada kuru incir görmek, rüyada incir ağacı görmek, rüyada yeşil incir görmek, rüyada dalından incir yemek, rüyada incir ağacı ve meyvesini görmek, rüyada incir yemek neye işarettir, rüyada birine incir vermek, rüyamda, gördüm, nedir, ne demek, demektir, ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi