Rüyada İNGİLİZCE Görmek

   Rüyada İngilizce görmek, rüyayı gören kişinin sınırlarını aşan başarıların altına imza atacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına, işinin de enternasyonal bir nitelik kazanacağına alamet eder. Rüya sahibinin ithalat ya da ihracat işine gireceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına işaret eder.
Rüyada İngilizce Dersi Görmek
Rüyayı gören kişinin hedeflerinin ne kadar büyük olduğunu gösterir ve rüya sahibinin kendisini geliştirmek, ilerletmek ve daha bir donanımlı hale getirmek için çalışmaktan ve inanmaktan vazgeçmeyeceğine rivayet edilir.


Rüyada ingilizcenin Görülmesi rüyada ingilizce konuşan birini görmek rüyada ingilizce yazı okumak rüyada ingilizce dersi görmek rüyada birinin ingilizce konuştuğunu görmek rüyada ingilizce duymak rüyada ingilizce konuşmak diyanet rüyada telefonda ingilizce konuşmak rüyada ingilizce yazı yazmak
Rüyada İNGİLİZCE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İNGİLİZCE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İngilizce Yazı Yazmak
   Rüyayı gören kişinin kendine özgü icatlar çıkararak, yeni fikirler üreterek ve daha önce denenmemiş işler yapma cesareti göstererek herkesin tabiri caizse parmakla göstereceğine ve şöhreti ile tanıyacağı kimse olacağına delalet eder.

Rüyada İngilizce Kursuna Gitmek
   Rüyayı gören kişinin en büyük hedefinin üst düzey bir yönetici olmak olduğuna ve kendisini bu yönde ilerletmek için çabaladığına, bunun için kitaplar okuduğuna, seminerlere katıldığına ve bunun gibi daha pek çok kaynaktan beslenerek amacına ulaşmak adına nefes tükettiğine işaret eder.

Rüyada İngilizce Öğretmenini Görmek
   Rüyayı gören kişinin okumaya olan hevesinin ve bağlığının hep o ilk günkü gibi taze ve canlı kalacağı, bunun da kendisine kayıtsız ve şartsız başarı getireceği, onu rakipsiz kimse konumuna taşıyacağı ve hayattan istediklerini alma fırsatı vereceği anlamına gelir.

Rüyada İngilizce Konuşmaya Çalışmak

   Rüyayı gören kişinin kendisini farklı bir iş sektöründe uzmanlaştırma kararı alacağına, yeni alanlara yöneleceğine, başka işler deneyeceğine ve farklı konularda da yeteneklerinin üstüne gideceğine tabir edilir. Rüya sahibi yeni denemelerde bulunacak ve bu konuda kararlı davranacak demektir.

Etiketler; rüyada ingilizce konuşmak rüyada ingilizce öğrenmek rüyada ingilizce öğretmenini görmek rüyada ingilizce hocası görmek rüyada ingilizce çalışmak rüyada ingilizce duymak rüyada ingilizce okumak rüyada ingilizce kursu rüyada ingilizce kitap almak rüyada ingilizce sınavı görmek rüyada ingilizce konuşan birini görmek rüyada ingilizce yazı okumak rüyada ingilizce dersi görmek rüyada birinin ingilizce konuştuğunu görmek rüyada ingilizce duymak rüyada ingilizce konuşmak diyanet rüyada telefonda ingilizce konuşmak rüyada ingilizce yazı yazmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi