Rüyada İNLEMEK Görmek

   Rüyada inlemek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin güçten ve kuvvetten düşeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına, kazancının da azalacağına delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarla, sorunlarla, zorluklarla, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada inlemenin Görülmesi rüyada hastalıktan inlemek rüyada birinin inlemesi rüya görürken inlemek rüyada inleyen kadın görmek uykuda inlemek
Rüyada İNLEDİĞİNİ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İNLEMEK, İNLEDİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İnleyerek Ağlamak

   Hiç iyi değildir ve rüyayı gören kişinin başına gelecek kötü olaylara ve içine düşeceği çaresiz hallere alamet eder. Rüya sahibini aşılması çok zor problemler ve böylesine çileli günler bekliyor demektir. Mutsuzluğa, göz yaşına, derde ve kedere tabir edilir.

Rüyada Ölünün İnlemesi
   Rüyayı gören kişinin uykusunda inlediğini gördüğü kişinin gerçekten ölü olması onun ruhunun gazap içinde olduğuna ve rahat olmadığına rivayet edilirken o kimsenin sadece uykusunda ölü olması yani gerçek hayatta yaşayan kimsenin ona ölmüş olarak ve inleyerek görünmesi de o kimsenin vicdan hesabı yaptığı ve bazı gerçeklerle yüzleştiği anlamına gelir.

Rüyada Köpek İnlemesi
   Rüyayı gören kişinin dostu olan kişinin çok zor durumda olduğu haberini alacağına ve onun kendisine ihtiyaç duyduğunu hissederek adım atacağına alamet eder. Rüya sahibinin kötü haberler alacağına, üzüleceğine ve duruma müdahale etmek üzere harekete geçeceğine delalet eder.

Rüyada Sızlanmak
   Rüyayı gören kişinin arka arkaya hayal kırıklıkları, başarısızlıklar, üzüntüler yaşayacağına, çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibi melanetli ve uğursuz olaylar yaşayacak, kötü haberler alacak, hak etmediği sözler işitecek, haksızlık, vefasızlık ve nankörlük görecek demektir.

Rüyada Ağlamak Dövünmek
   Rüyayı gören kişinin üzülmesine, isyan etmesine, gözyaşı dökmesine, mutsuz olup içine kapanmasına neden olacak olayların baş göstereceği şeklinde kabul edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   İbn-i Şirin'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında inlediğini görmesi; o kimsenin muradına ereceğine, kişinin rüyasında bir bela ve musibete maruz kaldığından dolayı inlediğini görmesi bela ve musibetten kurtulacağına, kişinin rüyasında bir hastalıklı dolayı inlediğini görmesi; şifa bulacağına, kişinin rüyasında hiç bir şey yok iken inlediğini görmesi; o kimsenin hastalanacağına işaret eder.

Etiketler; rüyada inleyen birini görmek rüyada inleyerek ağlamak rüyada inleyen köpek rüyada inleyen kadın görmek rüyada hastalıktan inlemek rüyada birinin inlemesi rüya görürken inlemek rüyada inleyen kadın görmek uykuda inlemek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi