Rüyada İNMEK Görmek

   Rüyada inmek, genellikle hayat standardının düşeceğine, kişinin kendi hayatının kontrolünü kaybedeceği ve buna bağlı olarak da aile yaşamını riske atacak davranışlarda bulunacağını bildirir. İnmek maddi konularda da olumsuzluğa işaret eder, kişinin borçlarının çok fazla olacağını, ödeme güçlüğü nedeni ile devletle mahkemelik durumlara geleceğini bildirir. Şanssızlıkların kişinin peşinden gideceğine, yaşadığı kötü olaylar neticesinde psikolojik olarak da yıpranacağına delalet eden rüya, ikili ilişkilerde yaşanacak ayrılıkların veya evli kimseler için boşanmaların da ifadesidir. Rüya sahibinin olumsuz gelişmeler yaşayacağı, çevresine karşı inancını ve güvenini yitireceğini, giderek içine kapanacağını bildirir. İslami olarak da inancın zayıfladığını ve hataya meyilli bir hayat sürüldüğünü bildirir.


Rüyada inmenin Görülmesi rüyada yüksek bir yerden inmeye korkmak rüyada bayır aşağı inmek rüyada yüksekten korkarak inmek rüyada yüksek bir yerden merdivenle inmek rüyada tepeden kayarak inmek rüyada ağaçtan inmek görmek rüyada yüksek bir yerden inememek rüyada dağdan kayarak inmek
Rüyada İNDİĞİNİ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İNMEK, İNDİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Yokuş Aşağı İnmek
   Maddi kayıplara işaret eden rüya, özellikle iş yaşamında ticaretle uğraşan kimselerin girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağını, yatırımlarının boşa gidip tüm emeklerinin ziyan olacağını ve bu yüzden gelir düzeyinde ciddi bir azalma olacağını alamet eder. Parasal konularda sıkıntı yaşayan rüya sahibinin sahip olduğu ev ya da arsa gibi gayrimenkullerini de satarak çözüm bulmaya çalışacağını, bu nedenle ailesiyle çatışmalar yaşayacağını da bildirir.

Rüyada Merdivenden İnmek

   İşlerin bozulması nedeni ile kişinin gelir düzeyindeki azalmaya alamet olan rüya aynı zamanda yaşanacak olumsuz gelişmelerin kişinin yaşamında yeni bir sayfa açmasına sebep olacağını da bildirir. Merdivenden aşağı inmek genel olarak hayat kalitesinin düşeceğine, kişinin daha mutsuz, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına da işaret eder. İnilen merdiven uzunsa sıkıntıların uzun sürmesine, kısa ise geçici bir sıkıntıya işaret eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada, yüksek bir yerden aşağıya inmek, insanın, rütbe, hanım, din ve itikat gibi bulunduğu hallerden ayrılmasına delalet eder. Küçük bir tepeden, bindiği bir şeyden veya yüksek bir yerden indiğini görse, indiği yerin miktar ve kıymetine göre, arzu ve isteğinin güçleşmesine delalet eder.
Bir kimsenin rüyada dağdan aşağıya indiğini görmesi, güzeldir. Bazen yüksekten aşağı inmek «Biz de (kimimiz kimimize düşman olarak inin) demiştik» (Sure-i Bakara, ayet 36) mealindeki ayet işaretince zelil ve perişan olmaya delalet eder. Bazı tabirciler de, bu rüya dinde önder olmakla beraber dünya nimetlerine nail olmaya delalet eder, dediler.
Rüyada dağdan aşağıya indiğini gören kimse, üzüntüden kurtarır. Bazı tabirciler ise, bu rüya işlerin bozulmasına ve isteklerin mümkün olmamasına delalet eder, dediler.
Rüyada yüksek bir yerden veya dam yahut köşkten aşağı indiğini gören kimse bulunduğu halden döner.
Bir kimse rüyada, eski bir merdivenden aşağı indiğini görse, o kimsenin ticaretinde düşüklük meydana gelir, artık kar edemez. Üzerinde bulunduğu zaman merdiven kırılsa, düşmanı ona galip gelir.

İhya Rüya Tabirleri :
   Yüksek bir yerden inmek, sahip olduğu maddi ve manevi durumu kaybetmesine,
Bir tepeden, araç yahut vasıtadan ne derece inmiş ise, o derece amacından uzaklaşmaya,
Dağdan aşağı inmek hayır ve güzelliğe,
Çatı yahut damdan inmek bulunduğu durumdan uzaklaşmaya,
Merdivenden aşağı inmek ticaret ve sanatta gerilemeye,
inerken merdivenin kırılması düşmanın o kimseye galip gelmesine delalet eder.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada, yüksek bir yerden aşağıya inmek, insanın, rütbe, hanım, din ve itikat gibi bulunduğu hallerden ayrılmasına işaret eder. Küçük bir tepeden, bindiği bir şeyden veya yüksek bir yerden indiğini görse, indiği yerin miktar ve kıymetine göre, arzu ve isteğinin güçleşmesine işarettir. Bir kimsenin rüyada dağdan aşağıya indiğini görmesi, güzeldir. Bazen yüksekten aşağı inmek, zelil ve perişan olmaya işaret eder. Bazı tabirciler de, bu rüya dinde önder olmakla beraber dünya nimetlerine nail olmaya işaret eder dediler. Rüyada dağdan aşağıya indiğini gören kimse, üzüntüden kurtulur. Bazı tabirciler ise, bu rüya işlerin bozulmasına ve isteklerin mümkün olmamasına tabir ederler. Rüyada yüksek bir yerden veya dam yahut köşkten aşağı indiğini gören kimse bulunduğu halden döner. Bir kimse rüyada, eski bir merdivenden aşağı İndiğini görse, o kimsenin ticaretinde azalma meydana gelir, artık kar edemez.

Etiketler; rüyada inmek ve çıkmak rüya inip çıkmak rüyada merdiven inmek rüyada yokuş inmek rüyada otobüsten inmek rüyada arabadan inmek rüyada asansörle inmek rüyada yüksekten inmek rüyada uçaktan inmek rüyada yüksek bir yerden inmeye korkmak rüyada bayır aşağı inmek rüyada yüksekten korkarak inmek rüyada yüksek bir yerden merdivenle inmek rüyada tepeden kayarak inmek rüyada ağaçtan inmek görmek rüyada yüksek bir yerden inememek rüyada dağdan kayarak inmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi