Rüyada İNTİHAR Görmek

   Rüyada intihar görmek, yakın bir zamanda karşılaşılacak aksiliklere ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin, uzun zamandır iyi giden hayatında karşılaşacağı tersliklere, zorluklara ve karışıklıklara delalet eder. Aynı zamanda, sorunlardan ötürü içine düşülen ruhsal bunalımın etkisinde kalmaya ve gittikçe kötüleşen bir ruh durumunda olunduğuna yorumlanır.Rüyada intiharin Görülmesi rüyada birinin intihara kalkıştığını görmek rüyada intihara teşebbüs eden birini görmek ruyada ıntıhar eden birini kurtarmak rüyada balkondan atlayan birini görmek rüyada kardeşinin intiharını görmek rüyada intihardan vazgeçmek rüyada birinin atladığını görmek ruyada ıntıhar edenı duymak
Rüyada İNTİHAR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İNTİHAR Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İntihar Eden Birisini Görmek
   Rüyada intihar eden birisini görmek, acı bir haber almaya, endişe verici ve korkutucu bir durumla karşılaşmaya ve çok büyük sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin, içinde bulunduğu korku dolu anlara ve gün geçtikçe daha da kötüleşen durumlara yorulur.

Rüyada İntihar Etmek
   Rüyada intihar etmek, hayatın ilk yıllarında sorunlar olacağına ancak sonraki yıllarda huzurlu dönemler geçirileceğine delalet eder. Aynı zamanda, yakın bir tarihte yaşanacak sorunlu olaylara yorulur.


Rüyada İntihara Teşebbüs Etmek
   Rüyada intihara teşebbüs etmek, mutlu günler görmeye ve rüya sahibinin hayatına aşk girmesine delalet eder.  Yakın zamanda huzurlu ve güzel günler görmeye ve sevilen kişilerle vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Kendini Asmak
   Rüyada kendini asmak, ilgili olunan alanda başarı göstermeye ve iş hayatında istikrar sağlamaya delalet eder.

Rüyada Kendini Zehirlemek
   Rüyada kendini zehirlemek, hayırlı anlamlara gelir. Yapılacak hayırlarla ve alınacak dualarla hayra varmaya işaret eder.

Rüyada Bileklerini Kesmek
   Rüyada bileklerini kesmek, kişinin sosyal hayatında insanlarla anlaşmakta ve yaşamakta güçlük çekmesine yorumlanır.


Rüyada Zehir İçmek
   Rüyada zehir içmek, rüyayı gören kişinin, ağır bir hastalığa yakalanacağına, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına ve hastalığı yenip sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Harakiri Görmek
   Rüyada harakiri görmek, rüya sahibinin, yaşanacak bir olay yüzünden üzüleceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına ve yorulacağına işaret eder.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada intihar eden birisini görmek, üzüntülü bir habere veya sıkıntı verecek bir durumla karşılaşmaya işaret eder. Rüyada intihar etmek ise sıkıntıların geçeceğine refah ve saadete ermeye işaret eder.

Etiketler; rüyada intihardan kurtulmak rüyada intihardan kurtarmak rüyada intihara teşebbüs eden birini görmek rüyada intihara teşebbüs etmek ruyada ıntıhar edenı gormek rüyada intihara kalkıştığını görmek rüyada intiharı engellemek rüyada intihar etmek rüyada intihar görmek rüyada intihar eden birini görmek rüyada birinin intihara kalkıştığını görmek rüyada intihara teşebbüs eden birini görmek ruyada ıntıhar eden birini kurtarmak rüyada balkondan atlayan birini görmek rüyada kardeşinin intiharını görmek rüyada intihardan vazgeçmek rüyada birinin atladığını görmek ruyada ıntıhar edenı duymak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi