Rüyada İP Görmek

   Rüyada ip görmek kişinin hayatında bir dönüm noktası ya da bir milat yaşanacağına ve kötü giden hayatının bir anda bambaşka bir şekilde olumlu hale geleceğine delalet eder. Rüyada ip görmek işlerin düzene girmesine, geçim sıkıntısının ortadan kalkmasına, kişinin iş hayatından yükseliş sağlayarak patron veya yönetici olacak düzeye gelmesine işaret eder.
Rüyada ip gören kişinin gerek maddi gerekse manevi olarak yaşantısı olumlu ve güzel yönde değişir. Rüyada ip makarası ve üzerinde de ip olduğunu görmek rüya sahibinin resmi makamlardaki bir işinin olacağına, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına işaret eder.


Rüyada ipin Görülmesi rüyada renkli beyaz ip yün iplik ip yumağı kalın ip ip bağlamak beyaz ip yumağı siyah iplik görmek
Rüyada İP Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada İP Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İp Yumağı Görmek
   Rüyada ip yumağı görmek için iyi şeyler olacağı söylenemez. Rüya sahibinin kafasının karışacağına, karasızlık yaşayacağına ve tabir yerindeyse kendi içinde boşa koysa dolmayacak, doluya kalsa almayacak duruma gelerek zor günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada İp Bağlamak
   Rüyada ip bağlamak güzeldir ve iyi şekilde tabir edilir. Rüyasında ip bağladığını ya da ipe düğüm attığını gören kişi nihayet sorunlara çözüm bulacak, içinden çıkılmaz hale gelen işlerini toparlayarak yoluna sokacak demektir.

Rüyada İp Sarmak
   Rüyada iplik sarmak kişinin hükümetten aldığı cezalara ve bunları ödemesine delalet eder. Bu bedel bazen para ile bazen de mahpusluk ile ödenen cezalardır. Yani kişi cezayı para ödeyerek ya da hapse düşerek çekecek demektir.

Rüyada İp Kesmek

   Rüyada ip kesmek kişinin zor ve meşakkatli olan bir işi başarmak için çabalaması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İp Atlamak
   Rüyada ip atlamak, rüya sahibinin kendinden hiç beklenmedik bir iş yaparak herkesin şaşırmasına ya da rüya sahibi hakkında fısır fısır konuşulmasına işaret eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada ip, söz ve antlaşmadır. Gökten sarkıtılan ip, Kur'an'-dır. İp görmek, izzet ve mevkidir. İpler hiledir. İp, sihre de delalet eder. İp, ancak dindir. Bundan dolayı bir ipe tutunduğunu gören, Allah'ın ipi olan hak dine yapışmış kimsedir. Yünden ise, rüyayı gören Müslümandır. İp büktüğünü gören kimse yolculuğa çıkar. İp büküp birisinin boynuna atsa evlenmeye delalet eder. İpi kendisi için büktüğünü görse, yolculukla beraber bir vilayete vali olur. Eğer, ip, kıl ve yünden ise o velayet t'in velayetidir. Yahut din için ticarettir.
Rüyada sakalını yolup ip yaptığını gören kimse yalan yere şahitlik yaparak rüşvet alır. Bazı tabirciler, rüyasında ip gören yolculuk yapar, dediler. Eğer ip boynunda, omuzunda, arkasında yahut belinde olursa, nikah, vesika, adak, borç, ortaklık veya emanet sebebiyle üzerine yapılacak bir sözleşmeye delalet eder. Fakat ipi bir ağaç üzerine bükerse yahut ona sarsa, o kimse yolculuğa çıkar. Bazen de ip bükmek işlere ve şirkete ve nikah için son derece ısrar etmeye delalet eder. Bostan üzerinde ip görmek, sihir ve sihir gibi şeylerden çirkin amele delalet eder.

Etiketler; rüyada iplik görmek rüyada ipe tutunmak düğüm atmak rüyada ip atlamak sarmak yutmak vermek almak sökmek yemek kesmek rüyada renkli beyaz ip yün iplik ip yumağı kalın ip ip bağlamak beyaz ip yumağı siyah iplik görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi