Rüyada İPEK Görmek

   Rüyada ipek görmek, rüya sahibinin içini sıcacık edecek, öfkesini yatıştıracak, korkularından arınmasına, üzüntülerinden, dertlerinden ve kederler kurtulmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına ve böylesine güzel haberler alacağına alamet eder. Rüya sahibinin yaşam kalitesinin artacağına, rütbesinin yükseleceğine, hayatının adeta cennete döneceğine ve güllük gülistanlık hale geleceğine yorulur. Rüya sahibinin stresten uzak, sakin ve huzurlu olacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada ipeğin Görülmesi rüyada ipek kumaş görmek rüyada ipek gömlek görmek rüyada ipek elbise görmek rüyada ipek iplik görmek rüyada mavi ipek görmek rüyada ipek eşarp görmek rüyada ipek başörtüsü görmek rüyada ipek böceği
Rüyada İPEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İPEK Görmek Rüya TabirleriRüyada İpek Gömlek Görmek

   Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu içinde olacağına, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına bu sayede yaşamının da çok daha güzelleşeceğine ve kolaylaşacağına rivayet edilir.

Rüyada İpek Halı Görmek
   Rüyayı gören kişinin aile içindeki saadetine, zenginliğine ve konforuna alamet eder. Rüya sahibinin hayatının başarılarla geçeceğine, işinde profesyonel kimse olacağına, bu sayede hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine işaret eder.

Rüyada İpek Elbise Giymek
   Rüyayı gören kişinin herkesi kıskandıracak kadar iyi şartlarda yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin herkesin iç geçireceği ve imreneceği kadar güzel bir evde oturacağına, son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine ve dilediği gibi bir ömür geçireceğine delalet eder.

Rüyada İpek Kozası Görmek
   Rüyayı gören kişinin yeni bir muhite taşınacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine yorulur.

Rüyada İpek Kumaş Görmek
   Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak ve sonrasında hayatını olumlu yönde değiştirecek hayırlı bir kısmet alacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hayatının en büyük şansını elde edecek ve hayatının dönüm noktasını yaşayacak demektir.


Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi :

İpek görmek; gelir elde edeceğinize ve yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Çağdaş Ulema :

İpek görmek; ikamet edeceğiniz herhangi bir yerde mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğinize

İpek imal etmek; varlığınızla kendilerini rahat ve huzurlu hissedecek birçok dostunuz olacağına işarettir.


Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada ipek görülmesi haram mal ile tabir olunur. Bir kadının rüyasında ipek görmesi; o kadının hayır ve menfaate erişeceğine, bir memurun rüyasında ipek görmesi; onun yükseleceğine, dindar bir kimsenin rüyasında ipek görmesi; o kişinin ahiretinin iyi olacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında yeşil ipek görmesi; o kimsenin büyüklüğüne, kırmızı ipek kadınlar için hayır ve bereketler içinde fenaya, siyah ipek görülmesi ise; kedere ve sarı ipek görülmesi rüya sahibinin hastalanacağına delalet eder.

Etiketler; rüyada ipek elbise giymek rüyada ipek böceği rüyada ipek görmek rüyada ipek şal görmek rüyada ipek kozası görmek rüyada ipek eşarp takmak rüyada ipek başörtüsü görmek rüyada ipek gömlek rüyada ipek yorgan görmek rüyada ipek kumaş rüyada ipek kumaş görmek rüyada ipek gömlek görmek rüyada ipek elbise görmek rüyada ipek iplik görmek rüyada mavi ipek görmek rüyada ipek eşarp görmek rüyada ipek başörtüsü görmek rüyada ipek böceği rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi