Rüyada İRKİLMEK Görmek

   Rüyada irkilmek, hayır olarak kabul edilmez. Şanssızlık yaşamaya, ağız tadını kaybetmeye başarısızlığa düşmeye, kötü ve zor günler geçirmeye, sırttan bıçaklanmaya, hayal kırıklığına uğratılmaya, emeklerine karşı saygısızlık görmeye, haksızlık ve iftiraya uğramaya ve keyif kaçıracak olaylarla karşılaşmaya delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine ve rahatsızlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada irkilmenin Görülmesi uykuya dalarken irkilme neden olur uykuda irkilme epilepsi uyanıkken irkilme neden olur ani irkilme neden olur irkilme nedir irkilme hastalığı uykuda sıçrama nedenleri uykuya dalarken sıçrama
Rüyada İRKİLMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada İRKİLMEK, İRKİLDİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İrkilerek Uyanmak
   Kişinin en sevdikleri, değer verip, güvendikleri kişilerden biri ya da birkaçı tarafından çok kırılacağına, üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına, insanlardan uzun bir süre uzak kalacağına ve sıkıntı alacağına tabir edilir. Ayrıca, uğursuzluk ve mutsuzluk getirecek işlerin peşine düşüleceğine, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına işaret eder.

Rüyada Sıçramak

   Yapılan hatalardan ders çıkarılması sayesinde çok güzel ve iyi bir hayata sahip olunacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, yapılan işte ustalaşılacağına ve mutluluğun ve huzurun çoğalacağına alamet eder.

Rüyada Göğe Sıçramak
   Başarıların artmasıyla birlikte gelirin yükseleceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, kısmetin açılacağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına ve sahip olunan maddi imkanların fazlalaşacağına delalet eder.

Rüyada Zıplamak
   İş hayatında yapılacak bir atılım sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına ve çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olunacağına tabir edilir.

Rüyada Yükseğe Sıçramak
   Çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, çok mutlu olunacağına ve huzurlu bir hayat yaşanacağına rivayet eder.

Seyyid Süleyman : 
  Rüyada irkilmek görmek, bir kaza sonucunda yaralanabileceğiniz şeklinde yorumlanır. Başkalarının irkildiğini görmek, beklemediğiniz bir şekilde çok stresli ve üzüntülü bir durumla karşılaşacağınız anlamına gelir.


Etiketler; rüyada birden irkilmek rüyada korkmak irkilmek rüyada aniden irkilmek rüyada irkilerek uyanmak rüyada irkilme rüya görürken irkilmek uykuya dalarken irkilme neden olur uykuda irkilme epilepsi uyanıkken irkilme neden olur ani irkilme neden olur irkilme nedir irkilme hastalığı uykuda sıçrama nedenleri uykuya dalarken sıçrama rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi

HayrolaRuya © 2018