Rüyada İŞ Görmek

   Rüyada iş görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında sorun yaşayacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin uzun yıllardır emek verdiği bir iş yerinden hiçbir neden yokken çıkartılacağına ve başlayacak olan iş arama telaşına yorumlanır. Aynı zamanda, bu sorunlardan ötürü yaşanacak sıkıntılı günlere işaret eder.


Rüyada işin Görülmesi rüyada işe girmek görmek rüyada iş başında çalıştığını görmek rüyada ev işi yapmak rüyada yeni bir işe başlayacağını görmek rüyada başkasının işe girdiğini görmek rüyada is duman görmek rüyada işe girememek
Rüyada İŞ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İŞ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İş Teklifi Almak
   Rüyada iş teklifi almak, rüyayı gören kişinin, kariyer planında uzun zamandır gerçekleştirmek istediği ancak fırsat bulup gerçekleştiremediği bir işi yapmak için fırsat yakalamasına ve bu işle ilgili çalışmaya başlamasına delalet eder. Verilecek kararların kısa süreli değil uzun süreli olacağına da yorulur.


Rüyada İş Bulmak

   Rüyada iş bulmak, iş hayatı ve sosyal hayatla ilgili atılımlar yapılacağına, yeni işlere ve çalışmalara girişilip kariyerle ilgili çalışmalar yapmaya yorumlanır. Aynı zamanda özel hayatla ilgili girişimlerde bulunulacağına ve en kısa sürede bu durumla ilgili hayırlı haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada İş Makinesi Görmek
   Rüyada iş makinesi görmek, rüya sahibinin, içindeki yeteneğe, becerilerine ve işle ilgili sezgilerine güvenerek kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde aşmasına delalettir. Ayrıca, yapılacak işte alınacak çok büyük bir başarı ile birlikte mal ve mülk kazanılmaya başlanacağına yorulur.

Rüyada İş Arkadaşını Görmek
   Rüyada iş arkadaşını görmek, hayırlı bir anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişi için hayırlı kısmetlere, güzel ve sevinçli haberlere ve işle ilgili yeni atılımlara yorumlanır. Aynı zamanda, sosyal hayatta ortaya çıkacak ve rüya sahibi için çok iyi gelişmelere vesile olacak değişikliklere delalet eder.

Rüyada İş Yeri Görmek
   Rüyada iş yeri görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta hissedilen endişelere ve yapılan çalışmaların geleceği için duyulan tedirginliğe işaret eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada herhangi bir işte çalışıldığının görülmesi işsizlikle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında bir fabrikada, bir tezgah başında çalışırken aniden elindeki makinenin durduğunu görmesi; o kimsenin çalıştığı işinden çıkarılacağına, yani görevine son verileceğine işaretle yorumlanır. Bir memurun rüyasında işinin başında çalıştığını görmesi; ömrünün uzun olacağına, kişinin rüyasında çalıştığı işinin bitiremediğini görmesi; ümit ettiği bir şeyin yerine gelmeyeceğine ve ümidinin boşa çıkacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çalışmakta olduğu işinden çıkarıldığını görmesi; hayırlı olmadığına, bir kimsenin rüyasında işten çıkarıldığını görmesi; o kimsenin evliliğinin bozulacağına işaret eder. Kişinin rüyasında yeni bir işe girdiğini görmesi; o kimsenin yeni bir yuva kuracağına, eğer yeni işinin masa başında yazı yazmaktan ibaret olduğu görülürse; o evliliğin mutlu ve huzurlu bir şekilde devam edeceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında vücudu ile çalıştığını ve makineyi idare ettiğini görmesi; o kimsenin aile fertlerinin geçimini zorlukla temin edeceğine, rüyasında işinden çıkarıldığını görmesi; verdiği sözü yerine getirmediğine, kişinin rüyasında işinden çıkarıldıktan sonra yerine başkasının alındığını veya yerine başkası alındığından dolayı işinde çıkarılması gerektiğini görmesi; o kimsenin işinde devamlı çalışacağın amirinin kendisinden memnun olduğuna işaret eder.

Etiketler; rüyada iş aramak rüyada iş değişikliği rüyada iş arkadaşını görmek rüyada işyeri açmak rüyada iş arkadaşlarını görmek rüyada iş teklifi almak rüyada iş bulmak rüyada iş istemek rüyada iş kurmak rüyada işe girmek görmek rüyada iş başında çalıştığını görmek rüyada ev işi yapmak rüyada yeni bir işe başlayacağını görmek rüyada başkasının işe girdiğini görmek rüyada is duman görmek rüyada işe girememek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi