Rüyada İŞARET Görmek

   Rüyada işaret görmek hemen her zaman uyarı anlamına gelir. Kişiyi ikazda bulunan bu tip rüyalar, dikkatli olunması gereken durumlara dikkat çekerler. İşaret gören kişi, hayatındaki bir takım düşmanlara veya kendisini çekemeyen insanlara karşı tedbir almalıdır. Kişiye iyi görünen ancak gerçekte kötü niyetli olan kimselerin her an zarar verici davranışlarda bulunabileceğine, kişinin her zaman ayık ve uyanık olması gerektiğine de yorumlanır. Görülen işaretin niteliğine uygun şekilde tabir edilmesi çok daha doğru olacağı gibi, rüyanın genel durumu da işin içine katılmalıdır. Dikkatli olmak gerektiğine, özellikle seyahate çıkacak olanların tedbirli olmalarına alamettir.


Rüyada işaretin Görülmesi rüyada işaret parmağı rüyada işaret parmağından kan gelmesi rüyada işaret parmağından irin çıkması rüyada işaretli kaya görmek rüyada işaret parmağının kanadığını görmek
Rüyada İŞARET Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada İŞARET Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Trafik İşareti Görmek
   Kanunlarla ilgili sorun yaşanabileceğine ya da kişinin mahkemelik bir duruma düşeceğine işaret eder. Fevri davranışların sonuçlarının iyi olmayacağını, daha dikkatli ve kontrollü davranmak gerektiğini vurgulayan rüya, özellikle kanunsuz işlere bulaşmamak gerektiğini de tabir eder. Trafik işareti görenlerin iş yerlerinden önemli bir uyarı almaları söz konusu olur. Disiplinsiz davranışları yüzünden kişinin amirlerinden tepki alacağını da işaret eden rüya, davranışlardaki aşırılıkları törpülemek, daha prensipli ve disipline şekilde çalışmak gerektiğini de bildirir.

Rüyada İşaret Vermek

   Birine işaret verdiğini görmek, o kişi tanınıyorsa, gerçek hayatta da ikazda bulunulacak demektir. İşaret verilen kimseyle sosyal ilişkilerin ya da arkadaşlığın bozulacağına yorumlanan rüya, kişinin hayat görüşüne zıt bir insanla çıkacağı yolculuğun kötü biteceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına delalettir. Tanınmayan birine işaret verdiğini görmek ise, gereksiz işler peşinde koşmanın kişiye kaybettireceği zaman ve paranın büyük olacağına yorumlanır.

Diyanet Ruya :
   Rüyanızda işaret vermek maksadıyla asılmış olan kandı ve benzeri şeyleri görmeniz; makam ve mertebenizin yüksekliğine rüyanızda kandili (ışığı) söndürdüğünüzü görmeniz; kötülüğe delalet şeklinde tabir edilir.
Etiketler; rüyada işaret parmağı görmek rüyada işaret parmak kesilmesi rüyada işaret etmek rüyada işaret parmağı kopması rüyada işaret parmağının şiştiğini görmek rüyada işaret parmağı rüyada işaret parmağından kan gelmesi rüyada işaret parmağından irin çıkması rüyada işaretli kaya görmek rüyada işaret parmağının kanadığını görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi