Rüyada İŞEMEK Görmek

   Rüyada işemek iyi şeylere delalet etmez, sağlık sorunu ve can sıkıcı şeylerin baş göstereceğine ve kavgaya giden sonuçlara varacağına işaret eder. Rüyada işemek bilhassa özel hayatta meydana gelecek olan moral bozucu ve can sıkıcı şeyler yaşanacağına delalet eder. Evli kişi aile içinde, bekar kişi de sevgilisi ile bazı sorunlar yaşayacak demektir.
   Bazı rüya tabirleri bunun tam tersine işaret eder. Rüyasında işediğini gören kişinin tüm sıkıntı ve dertlerden kurtularak, tüm sorunları çözerek rahat ve esenliğe kavuşacağına dair yorumlanır. Rüyada işemek bazen hayırlı olmayan bir yola girerek tüm imkanlarını seferber etmeye fakat o işten hayır görmemeye dolayısıyla da kişinin kazancının ziyan olmasına işaret eder.


Rüyada işemenin Görülmesi rüyada işeme rüyada işemek görmek rüyada işemek diyanet rüyada işemek ne demek rüyada işemek görmek diyanet rüyada işemek ihya
Rüyada İŞEDİĞİNİ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada İŞEMEK, İŞEDİĞİNİ Görmek Rüya TabirleriRüyada İşeyen Birini Görmek
   Rüyada bir kişinin kendi evindeki bir tuvalete işemesi, kendi hayrı için harcayacağı ve sonunda da kendisine gerçekten hayır olarak geri dönecek olan paraya işaret eder.

Rüyada Çişini İçmek
   Rüyada çişini içtiğini gören kişi bazı sorunlarla ve zorluklarla karşılaşacak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin dünya malında kuşkuya kapılmasına delalet eder.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

   Rüyasında altına işediğini gören kişinin şansı ve bahtı açık, istikbali de parlak olacak demektir. Rüya sahibinin çok rahat bir hayat süreceğine, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Yatağa İşeme
   Rüyada yatağa işediğini ve yatağı ıslattığını gören kişi radikal bir karar alarak kendine rağmen, muhafazakar biri olmaya ve dinin emirlerini yerine getirmeye karar verecek demektir.

Rüyada Denize Çiş Yapmak
   Rüyada denize çiş yaptığını gören kişi resmi kurumlara vatandaş olarak yükümlü olduğu parayı ödeyecek demektir. Rüyada denize çiş yapan kişi sadaka verir ve malından bir kısmını hayır için devlet kurumlarına ya da özel kurumlara bağışlar.
Etiketler; rüyada işeme rüyada işemek görmek rüyada işemek diyanet rüyada işemek ne demek rüyada işemek görmek diyanet rüyada işemek ihya rüyada uzun uzun işediğini görmek rüyada işediğini görmek diyanet rüyada tuvalete işediğini görmek rüyada evin içine işediğini görmek rüyada başkasının işediğini görmek ruyada kendisinin iserken gormek rüyada yatağa işediğini görmek rüyada halıya işediğini görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi