Rüyada İSİM Görmek

   Rüyada isim görmek, hikmet sahibi bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi çok muhterem bir kişidir ve toplumda daima ismi anılır ve kendisine büyük itibar gösterilir. Rüyada isim görmek Allah’ın sevgili kulları arasına girmeye işaret eder. Yapılan güzel ve hayırlı amellere ve bunların Allah katında kabulüne yorulur. Rüya sahibi ilim, irfan sahibi olup, çevresindeki kişilerce örnek alınan ve lider görülen kişi olarak tasvir edilir. Bu kişinin sahip olduğu bilgiler ve öngörüleri doğrultusunda o bölgede yaşayanlar kendisine hep akıl danışır ve yanında bulunup kendisinden bir parça da olsa feyiz almak isterler diye açıklanır.

Rüyada ismin Görülmesi rüyada başkasının ismini görmek rüyada erkek ismi görmek rüyada isim anlamları rüyada kendi ismini duymak rüyada isim soyisim görmek rüyada erkek ismi duymak rüyada isim görmek neye işarettir rüyada erkek ismi söylenmesi
Rüyada İSİM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İSİM Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İsim Söylenmesi
   Rüyasında isim söylediğini gören kişi, uzun zamandır görmediği ve çok özlediği bir kişiyi düşünüyor demektir. Bu rüya, kişi için hasret çekmek ve kavuşma hayali kurmak anlamına gelir.

Rüyada İsim Duymak

   Mutlu olmaya delalet eder. Rüya sahibinin muradına ermesi ve hayaline kavuşması şeklinde tabir edilir. Rüyasında isim duyduğunu gören kişi, sevdiği kişiye kavuşacak ve onunla mutlu bir evlilik yapacak demektir.

Rüyada İsim Listesi Görmek
   Rüya sahibinin çevresinin genişlemesine ve başka kişilerle tanışmasına işaret eder. Kişi, kendisi için hayırlı olacak ve bir ömür sürecek arkadaşlıklar ve dostluklar edinecek, bu kişilerle sık sık bir araya gelerek, dertleşip, güzel ve eğlenceli vakit geçirecektir diye ifade edilir.

Rüyada İsim Sayıklamak
   Rüya sahibinin bir işi ağzına, yüzüne ve gözüne bulaştıracağı ve bu nedenle de çok zor durumda kalacağı anlamına gelir. Rüya sahibi istemeden ağzından çıkan laflar yüzünden bir çuval inciri berbat edecek ve sonrasında da durumu toparlamaya çalışmak için gayret göstermek zorunda kalacak demektir.

Rüyada İsmini Değiştirmek
   Hayatından hayır bulmaya ve şifaya kavuşmaya yorulur.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda isminizin değiştirildiğini ve başka bir isimle çağrıldığınızı görmeniz; yapınızda bir değişikliğin meydana geleceğine ve bu durumdan da memnun olmayacağınıza işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Bakınız; Ad.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada ismini değiştirdiğini gören kimsenin falının hayırlı olması ile işaret eder. Rüya sahibi mutlu ve selametle olur. Başka bir isimle çağrıldığını gören kimse, eğer çağrıldığı isim kötü bir isim ise büyük bir ayıp ve şiddetli bir hastalığına işaret eder. Eğer güzel bir isimle çağrıldıysa, bu ismin manasının güzelliği derecesine göre yüceliğe şerefe ve keramete nail olacağına işaret eder.
Etiketler; rüyada isim duymak rüyada isim yazmak rüyada isimlerin manası rüyada isimlik görmek rüyada isim sayıklamak rüyada isim listesi görmek rüyada isim sormak rüyada isim listesi rüyada isim koymak rüyada başkasının ismini görmek rüyada erkek ismi görmek rüyada isim anlamları rüyada kendi ismini duymak rüyada isim soyisim görmek rüyada erkek ismi duymak rüyada isim görmek neye işarettir rüyada erkek ismi söylenmesi rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi

HayrolaRuya © 2018