Rüyada İSKAMBİL Görmek

   Rüyada iskambil görmek, kişinin tüm uyarılara rağmen hayatını riske atacak davranışlarda bulunacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet eder. İskambil görmek illegal işlerle uğraşmak ve yasalara karşı gelmek anlamına da geldiği gibi kişinin yalan söylediğine ve tüm çevresi tarafından güvenilmez biri olarak nitelendirildiğini de bildirir. Bu rüya evli kimseler için eşin kendisine söylediği yalanları veya yanlış ilişkilerini açığa çıkarmak ve boşanmak şeklinde de tabir edilir.


Rüyada iskambilin Görülmesi rüyada iskambil destesi görmek rüyada iskambil kağıdı papaz görmek rüyada iskambil ası görmek rüyada iskambil oynayan görmek rüyada iskambil falı görmek rüyada joker kartı görmek rüyada kupa kızı görmek rüyada batak oynamak
Rüyada İSKAMBİL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İSKAMBİL Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İskambil Oynadığını Görmek
   İslami olarak kişinin dini konulardaki eksikliğine, çok sayıda günah işlediğine ve bu konularda tutumunu değiştirmezse pek çok musibetle karşılaşacağına delalet eder. Kişinin güven vermeyen, başka kişilerin kazançlarına ve mallarına göz diken kimselerle arkadaşlık ettiğine ve giderek kendisinin de onlara benzediğine işaret eder. Bu rüyayı uyarı olarak görmeli ve en kısa zamanda hayat standardını değiştirmek olarak da görmek gerekir.

Rüyada İskambil Kağıdı Almak

   Kolay kazanç peşinde koşulduğunu, alın teri ile kazanılmayan paraların çok kısa sürede kişinin elinden gittiğini ve bu yüzden mali olarak bir türlü kendisini düzeltemediğini bildirir. Çok büyük bir uğursuzluğun hakim olacağını, her işte pek çok engelle karşılaşarak başarı elde edilemeyeceğini, maddi olarak zarara uğranıldığı kadar manevi olarak da kişinin kötü bir duruma düşeceğin bildiren rüya, geçim sıkıntısı ile beraber ailedeki tüm huzurun da bozulacağına alamet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında iskambil kağıdı oynadığını görmesi; o kimsenin işlerinin hileli olacağına ve bu sebepten dolayı yaptığı işlerinden zarar göreceğine delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Bakınız; Oyun Kağıdı.
Etiketler; rüyada iskambil kağıdı rüyada iskambil destesi görmek rüyada iskambil jokeri görmek rüyada iskambil falı rüyada iskambil oynamak rüyada iskambil falı görmek rüyada iskambil falı baktırmak rüyada iskambil ası görmek rüyada iskambil kağıdı papaz görmek rüyada iskambil destesi görmek rüyada iskambil kağıdı papaz görmek rüyada iskambil ası görmek rüyada iskambil oynayan görmek rüyada iskambil falı görmek rüyada joker kartı görmek rüyada kupa kızı görmek rüyada batak oynamak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi