Rüyada İSKELE Görmek

   Rüyada iskele görmek, iki türlü anlamı vardır. Birincisi, yapılacak işlerin doğru bir şekilde ilerlemesine, atılan adımların doğru olduğuna ve çalışmaların meyvesini verip para ve mal kazandırmaya başladığına delalet edilir. İkinci olarak, işlerin bozulmasına, iş hayatında sorunlar yaşanmasına ve kesatlaşan işler yüzünden para ve mal kaybına işaret edilir. Aynı zamanda deniz yoluyla yapılacak bir yolculuğa yorumlanır.

Rüyada iskelenin Görülmesi rüyada inşaat iskelesi görmek rüyada iskelede yürümek rüyada vapur iskelesi görmek rüyada iskelenin yıkıldığını görmek rüyada demir iskele görmek rüyada iskeleden denize atlamak rüyada beton iskele görmek rüyada iskelede oturmak
Rüyada İSKELE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İSKELE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Gemi Görmek
   Rüyada gemi görmek, gemi rüyaları iki şekilde tabir edilir. Birincisi, rüyada görülen temiz ve aydınlık bir gemi, iş hayatında ve aile hayatında başarı kazanılacağına ve çalışmanın her safhasının gerekli şekilde ilerlediğine ve doğru yolda olunduğuna işaret eder. İkincisi; görülen geminin içi pis ve loş ise eğer, yapılan işlerin boşa kürek çekmek olduğuna, parasal sorunlar yaşanacağına ve iş hayatında zarar edileceğine yorulur.

Rüyada Deniz Feneri Görmek
   Rüyada deniz feneri görmek, epey bir zaman önce hazırlığına girişilen ve çıkılması için türlü planlar yapılan bir yolculuğa ya da seyahate çıkmak anlamına gelir.

Rüyada Kayık Görmek
   Rüyada kayık görmek, Allah yolunda kazanılan malın mülkün yine bu yolda harcanmasına ve fakir fukaranın sevindirilmesine yorumlanır.

Rüyada Kayık Küreği Görmek
   Rüyada kayık küreği görmek, korkunç, kötü ve hatalı işlerden kurtulup huzura kavuşmaya ve kötü gidişe bir dur denileceğine ve doğru yolun bulunup ilerlediğine delalet eder. Aynı zamanda, yaşanan sorunların çözümüne destek olacak ve dost ve arkadaşlara işaret eder.

Rüyada Balıkçı Görmek

   Rüyada balıkçı görmek, rüyayı gören kişinin, aile bireylerini ve iş arkadaşlarını üzdüğüne, onlara karşı kötü davrandığına ve dolandırdığına delalet eder.  Rüya sahibinin, hayatındaki adamların sorunlarıyla tek tek ilgilenecek bir kişiliğe sahip olduğuna ve bulunduğu yerden başka bir yere taşınacağına yorumlanır.


Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :
   İskele görmek; Uzun bir sürede gerçekleşeceğini sandığınız bir arzunuzun kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir.


Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda kendinizi herhangi bir vapur iskelesinde yürüyor olduğunuzu veya vapura bindiğinizi görmeniz; çalışacağınız herhangi bir işte başarı elde edeceğinize yorumlanır.
Etiketler; rüyada iskele yıkılması rüyada iskeleye çıkmak rüyada iskeleye tırmanmak rüyada iskelenin yıkıldığını görmek rüyada iskelede vapur beklemek rüyada iskeleye yanaşmak rüyada iskelede koşmak rüyada iskelede beklemek rüyada inşaat iskelesi görmek rüyada iskelede yürümek rüyada vapur iskelesi görmek rüyada iskelenin yıkıldığını görmek rüyada demir iskele görmek rüyada iskeleden denize atlamak rüyada beton iskele görmek rüyada iskelede oturmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi