Rüyada İŞKENCE Görmek

   Rüyada işkence görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin rahat bir hayatı olacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine ve hayatının da yoluna gireceğine işaret eder. Keyfin ve ağız tadının yerine geleceğine, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına ve sorunların halledileceğine tabir edilir. Kısmet anlamına da gelir.


Rüyada işkencenin Görülmesi ruyada işkenceye uğradığını görmek rüyada işkenceden kurtulmak rüyada işkenceden kaçmak rüyada zulüm görmek rüyada eziyete uğramak rüyada acı çekmek rüyada tacize uğrayan birini görmek
Rüyada İŞKENCE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada İŞKENCE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İşkence Etmek
   Rüyada işkence etmek, iyi değildir. Rüya sahibinin umutlarını yitireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine işaret eder. Başarısızlık yaşamaya ve zorluğa düşmeye tabir edilir.


Rüyada İşkence Yapıldığını Görmek

   Rüyada işkence yapıldığını görmek, rüyayı gören kişinin küçük de olsa hayatını aksatacak, işlerini geri plana atacak ve bir süre sadece kendisi ile meşgul olmasını gerektirecek bir takım kişisel sorunların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Tecavüz Edildiğini Görmek
   Rüyada tecavüz edildiğini görmek, musibetlerle karşılaşmaya, art niyetlerle girişeceği işlerde, kendi bindiği dalı keseceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek
   Rüyada tecavüze uğradığını görmek, rüya sahibinin başına hiç istemeyeceği bir olay geleceğine ve bu olayın kendisini çok olumsuz etkileyeceğine, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına yorulur. Meslek hayatından çok günlük hayat ile ilgili olarak yaşanacak bir sıkıntı olarak ifade edilir.

Rüyada Birine Tecavüz Edildiğini Görmek
   Rüyada birine tecavüz edildiğini görmek, kişinin birine haksızlık edeceğine ya da iftira atacağına fakat durumun anlaşılması ile kendisinin rezil olacağına ve yüzünün kızaracağına yorulur.


Tiflisi Tabirleri

İbn-i Sirin :

Rüyada işkence görmek; zillete

Başkasına işkence ettiğinizi görmek; o kimseyi halk arasında zelil edeceğinize işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir kimseye işkence edildiğini görmeniz; kötü bir haber alacağınıza, rüyanızda size işkence yapıldığını görmen işlerinizin sıkıntıyla dolu olduğuna ve biraz eğlenip neşelenmeye ihtiyacınız olduğuna işaret eder.
Etiketler; rüyada işkenceye uğramak rüyada işkenceden kaçmak rüyada işkence görmek rüyada işkence aleti görmek rüyada işkence edilmesi rüyada işkence edilmek rüyada işkence odası görmek rüyada işkence ile ölmek rüyada işkence aletleri görmek ruyada işkenceye uğradığını görmek rüyada işkenceden kurtulmak rüyada işkenceden kaçmak rüyada zulüm görmek rüyada eziyete uğramak rüyada acı çekmek rüyada tacize uğrayan birini görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi