Rüyada KABAK Görmek

   Rüyada kabak görmek hayırlı şeylere işaret eder. Kişi için şan, şöhret, saygınlık, zenginlik, bolluk, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyada kabak yemeği yediğini gören kişi, zamanında kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacak demektir. Ayrıca kişi rüyada ne kadar çok kabak yerse işinde o denli uzmanlaşacak ve o denli rütbe sahibi olacak demektir. Rüyada kabağı çiğ olarak yemek kişinin psikolojisinin bozularak her şeyden kuşku ve endişe duyacağına işaret ederken aynı zamanda birileriyle yaşayacağı münakaşaya ya da kavgaya delalettir. Rüyada bir kabak ağacı gören ve dibinde oturarak dinlenen kişi çevresi, akrabaları, arkadaşları ile çok iyi geçinen kimsedir. Rüyada kendini kabakların olduğu bir tarladan gören kişi sağlık sorunlarından kurtulacak ve şifa bulacak demektir.

Rüyada kabağın Görülmesi rüyada yeşil kabak görmek rüyada kabak tarlası görmek rüyada balkabağı görmek rüyada kabak görmek neye işarettir rüyada kara kabak görmek rüyada dalında kabak görmek rüyada sakız kabağı görmek
Rüyada KABAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada KABAK Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Bal Kabağı Görmek
   Rüyada bal kabağı görmek bir yola ve seyahate çıkmaya işaret eder. Rüyasında bal kabağı gören kişi gemi ya da vapurla deniz aşırı bir yola gidecek demektir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

   Rüyada kabak çekirdeği görmek çok hayırlıdır. Kişinin sağlık sorunlarına karşı deva bulmasına ve kederinden kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek
   Rüyada kabak tatlısı yemek kısmettir. Mutluluk, zenginlik, bereket, helal kazanç ve bol nimet anlamına gelirken kişinin istikbalinin de parlak olacağı, hayatının zaferlerle dolu olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Kabak Görmek
   Rüyada yeşil kabak görenin işleri açılacak, kazancı ve geliri artacak demektir.

Rüyada Sakız Kabağı Görmek
   Rüyada sakız kabağı görmek otobüs ya da trenle gidilecek bir seyahat anlamına gelir.

Rüyada Kabak Çiçeği Görmek
   Rüyada kabak çiçeği görmek esenliğe ulaşmaya, olumlu ve güzel adımlar atmaya, uzun ve sağlıklı bir hayata, mutlu bir evliliğe ve hanede berekete işaret eder.


Tiflisi Tabirleri

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Kabak görmenin üç tabiri vardır:

1-İzzet ve makam

2-Mal ve nimet

3-İşlerde düzen.

İbn-i Sirin :
   Kabak mevsiminde evinizde kabak bittiğini görmek; saygınlığınızın artacağına ve nimetinizin bollaşacağına, hastaysanız iyileşeceğinize, hapisteyseniz serbest kalacağınıza işarettir. Aynı rüyayı bir kafir görürse Müslüman olacak, bir Müslüman görürse vatanına geri dönecek ve bir günahkar görürse tövbe edecektir.

Cabir Mağribi :
   Pişmiş kabak yemek; hacetinizin reva olacağına işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada kabak görülmesi seyahatle yorumlanır. Rüyanızda sakız kabağı görmeniz; kara yolu ile, rüyanızda bal kabağı görmeniz; deniz yolu ile yolculuk yapacağınıza, rüyanızda kabak yediğinizi görmeniz; içinde bulunduğunuz senenin çok renkli ve faydalı geçeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında pişmemiş bir kabak yediğini görmesi o kimsenin bir korkuya maruz kalacağına ve bir kişi ile tartışacağına kişinin rüyasında bir kabak tarlasında kabak topladığını görmesi; o kimsenin eğer hasta ise bu hastalığından kurtulacağına, kişinin rüyasında pişmiş bir kabak yediğini görmesi; o kimsenin yediği miktar nispetinde bir ilmi öğreneceğine ve dağınık olan şeyleri bir araya toplayacağına delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Muhterem, saygıdeğer insana, insanlara iyi davranan yönetici, bilgin yahut doktora, Kabak hasta için şifa bulmaya, bir iyiliği başa kakmaya, birini azarlamaya, Kabak yemek berrak zihne, pırıltılı zekaya, Pişmiş kabak yemek, insanın yitirdiği mutluluğunun, itibarının, dini ve maddi dirliğinin geri gelmesine, Tarladan kabak toplamak sıhhat ve iyi geçime, Kabak bazen kedere, sıkıntılı hayata, Çiy kabak yemek tartışmaya, tatsız bir duruma, Su kabağı faydalı bir adama, güzel ve asil yaratılışlı kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çiçek.)

Seyyid Süleyman :
   Kabak mevsiminde ve yeşil olmak şartıyla iyidir. Sakız kabağı hıyar gibi yorumlanır.
(Ayrıca Bkz. Hıyar ve Helvacı Kabağı.)
Etiketler; rüyada kabak yemek rüyada kabak tarlası görmek rüyada kabak toplamak rüyada kabak dolması yemek rüyada kabak soymak rüyada kabak çiçeği rüyada kabak tatlısı rüyada kabak pişirmek rüyada yeşil kabak görmek rüyada bal kabağı görmek rüyada kabak görmek neye işarettir rüyada kara kabak görmek rüyada dalında kabak görmek rüyada sakız kabağı görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi