Rüyada KABLO Görmek

   Rüyada kablo görmek, rüya sahibinin aldığı karardan dönmeyen, her zaman sözünün arkasında olan, bazen sonunda ağlamak, üzülmek ya da kaybetmek olan işlere hiç çekinmeden atılan, kesin kararlı ve tutarlı bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kararsızlıktan nefret eden, hedeflerine korkusuzca ve her türlü dezavantajı göze alarak ilerleme cesaretini gösteren kişidir diye tabir edilir.


Rüyada kablonun Görülmesi ruyada beyaz kablo gormek rüyada elektrik kablosunun koptuğunu görmek rüyada telefon kablosu rüyada kablo koparmak rüyada beyaz kablo görmek ne anlama gelir ruyada beyaz uzun kablo rüyada elektrik kablosu kesmek rüyada kopmuş kablo görmek
Rüyada KABLO Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KABLO Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kablo Bağlamak
   Rüyada kablo bağlamak, rüya sahibinin geçim sıkıntısı içinde olduğuna, parasız ve zor günler geçirdiğine fakat kurtuluşa çok yaklaştığına, bir süre daha sebat etmesi durumunda elinin bolluğa, berekete ve kazanca kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kablo Döşemek
   Rüyasında kablo döşediğini gören kişi sürekli kaos içinde yaşıyor demektir. Rüya sahibinin etrafındaki insanlar arasında sürekli anlaşmazlık, fikir çatışmaları ve gerginlikler yaşanıyor ve rüya sahibi bu durumun ortasında kalıyor ve ortalığı sakinleştirmek de her zaman kendisine düşüyor diye tabir edilir.

Rüyada Kablo Çekmek
   Rüya sahibinin çalışkanlığı ve başarıları ile daima ön planda olduğuna fakat bunun bazı kimseleri rahatsız ettiğine işaret eder. Rüya sahibinin başarılarını çekemediği için kendisinden hoşlanmayan bir takım kimselerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kablo Koparmak

   Rüyada kablo koparmak rüya sahibinin derdine ortak olan, gönlünü ona açan, yanında rahatlıkla ve sıkılmadan gözyaşı döken bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüya sahibine varlığı ile güç veren bir kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kablo Yanması
   Rüya sahibinin kendisine ihtiyacı olan ve kapısına gelen bazı kişileri geri çevirmeyeceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına işaret eder.

Rüyada Kablo Sökmek
   Rüyada kablo sökmek, rüya sahibinin borçlarından ve geçim sıkıntısından kurtulacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına delalet eder.
Etiketler; rüyada kablo kesmek rüyada kablo fiş görmek rüyada kablo görmek diyanet rüyada kablo yanması rüyada kablo kopması rüyada kablo yanması görmek rüyada kablodan ateş çıkması rüyada kablodan duman çıkması rüyada kablo tamir etmek ruyada beyaz kablo gormek rüyada elektrik kablosunun koptuğunu görmek rüyada telefon kablosu rüyada kablo koparmak rüyada beyaz kablo görmek ne anlama gelir ruyada beyaz uzun kablo rüyada elektrik kablosu kesmek rüyada kopmuş kablo görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi